Selin Ciğerci Kimdir? – Selin Ciğerci Takma Kirpikleri – Alımlı Kadın

Selin Ciğerci Kimdir? – Selin Ciğerci Takma Kirpikleri

Selin Ciğerci Kimdir? – Selin Ciğerci Takma Kirpikleri

Selin Ciğerci Kimdir?

Çoğumuzun bildiği gibi Selin Ciğerci bir sosyal medya fenomenidir. Selin Ciğerci DJ lik yaparak geçimini sağlamaktadır. Bence bu konuda da herkesten farklı ve başarılı olduğunu söyleyebilirim. Herkesin bakış açısı farklı olabilse de bana göre Selin Ciğerci gerçekten çok tatlı ve cana yakın.. Çoğu fenomenden farklı olarak bence çok daha içten ve samimi.. Geçtiğimiz günlerde ünlü futbolcu Gökhan Çıra ile evlenerek dünya evine giren Selin Ciğerci’ye mutluluklar biliyoruz ve gelelim Selin Ciğerci’nin kendi markası olan takma kirpiklere..

Selin Ciğerci Takma Kirpikleri

Lashes by Selin Ciğerci markası olan bu takma kirpikler 3 farklı modelde karşımıza çıkıyor. Yoğun, doğal ve extra yoğun şeklinde olan bu takma kirpiklerin bence hepsi birbirinden güzel.. Bende doğal olan modeli aldım ve denedim.

Daha önce birçok kez takma kirpik takmayı denemiş ve başarısız olmuştum açık konuşmak gerekirse Selin Ciğerci takma kirpiklerini almadan önce biraz tereddüt etmiştim. Ama sonuç hiç de korktuğum gibi olmadı, aksine takması gerçekten kolay ve kullanışlı göz de ise takma kirpik olduğu neredeyse belli bile olmuyor. Fiyatına gelecek olursak modeller arasında fiyat farkı yok ve hepsi sabit fiyat olarak 114 TL’den internet sitesinde satışa sunulmakta.. Hiç tereddüt etmeden alıp deneyebilirsiniz. Ayrıca bildiğim kadarıyla sadede gelinler için de ayrı bir takma kirpik yakında geliyormuş, benden söylemesi..

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.