Beyazlatıcı Krem Nedir? – İçeriğinde Ne var – Gerçekten İşe Yarar mı? – Alımlı Kadın

Beyazlatıcı Krem Nedir? – İçeriğinde Ne var – Gerçekten İşe Yarar mı?

Beyazlatıcı Krem Nedir? – İçeriğinde Ne var – Gerçekten İşe Yarar mı?

Bu yazımızda sizler için Beyazlatıcı kremleri araştırdık. Son zamanlarda piyasada, özellikle de sosyal medyada görmüş olduğumuz bir çok beyazlatıcı krem markası var. Biz de beyazlatıcı krem hakkında bilmeniz gereken her şeyi araştırdık ve bu yazımızda sizler için derledik.. Gelelim ilk önce beyazlatıcı kremin ne olduğuna..

Beyazlatıcı krem nedir?

Evet, gelelim aklımızdaki sorulara.. nedir bu beyazlatıcı krem, içeriğinde ne var ve nasıl cildi beyazlatabilir ve ya cilt tonunu açabilir. Öncelikle insanların beyazlatıcı kremi bir anda neden bu kadar sevdiklerine gelelim.. Beyazlatıcı krem, koltuk altı kararmaları, diz ve dirsekteki kararmalar, genital bölge kararmaları, meme uçları ve yüzdeki renk tonu farklılıklarını eşitlemek amacıyla kullanıldığı için çok fazla ilgi çekiyor.

Beyazlatıcı Krem Kullananlar İçeriğine Dikkat Edin..!

Uzmanlar cilt beyazlatmada kullanılan bu beyazlatıcı kremlerin içeriğinde bulunan hidrokinon ve civanın cilt derisini zedelediğini ve ciddi cilt sorunlarına neden olabileceği konusunda uyarıyor. Beyazlatıcı kremlerin kullanılması halinde ciddi cilt rahatsızlıklarına neden olabileceği konusunda tüketicileri uyaran LGA hidrokinon barındıran kremlerin cilt derisini incelttiği ve cilt kanseri riskini artırdığı ölümcül karaciğer ve böbrek hasarına neden olduğu belirtildi. Yine kremlerin uzun süreli kullanımında bu madde ciltte kızarıklık, yanma ve kaşınma yapıyor. Hidrokinonun tümörlere yol açtığından da şüphe ediliyor. Bazı beyazlatıcılarda bulunan cıva ise organları zedeliyor ve ölüme bile yol açabiliyor.

Beyazlarıcı Kremler Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Sizlere daha önce ünlü fenomen Selin Ciğerci’nin de hem kendisi kullanıp hem de bizlere tavsiye ettiği salkom beyazlatıcı krem ve onun yenilenmiş tarifi w-lab beyazlatıcı krem hakkındaki düşüncelerimizi belirtmiştik. Burada benim aklıma takılan soru ise salkom beyazlatıcı krem daha mı çok zararlıydı? sorusu oluyor. Neden tarifin yenilenmesi gerekti? Önceki tarif cilde zararlı mıydı? tüm bu soruların cevabı aklımızda soru işareti olarak kalıyor. Dermokil beyazlatıcı krem, sinoz beyazlatıcı krem, rochell beyazlatıcı krem de piyasada olan diğer beyazlatıcı krem markaları olarak karşımıza çıkıyor. Benim tavsiyem bu kimyasalları kullanıp sağlığınızı tehlikeye atmak yerine evde kolayca hazırlayabileceğiniz beyazlatıcı kremleri kullanmanız olur. Evde kolayca yapabileceğiniz beyazlatıcı krem tarifleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.