Genosys BB Krem Nedir? Gerçekten İşe Yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Genosys BB Krem Nedir? Gerçekten İşe Yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları

Genosys BB Krem Nedir? Gerçekten İşe Yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları

Genosys BB kremi son zamanlarda hemen hemen tüm cilt bakımı ve güzellik salonlarında görmeye başladık. Peki nedir bu Genosys BB Krem? Diğer bb kremlerden ne farklı var gelin hep birlikte inceleyelim.

Genosys BB Krem Nedir?

Genosys bir kore markasıdır. Son yıllarda kore markası cilt bakım ürünlerine ilgi ve talep oldukça artmış durumda.. İçeriği tamamen doğal olan Genosys BB Kremde özellikle kansorejen maddeler içeren ağır kimyasalların hiç biri bulunmamaktadır. Tüm cilt tipine uygun olan Genosys BB Krem yüksek kapatıcılığa sahiptir. Tek renktir, tüm cilt tiplerine enteresan bir şekilde uyum sağlamaktadır.

Genosys BB Krem İşe Yarıyor mu? – Fiyatı ne kadar?

Fiyatı 250 TL olan Genosys BB Kreme bu kadar para vermeye gerçekten değer diyebilirim. Çünkü cildi bir türlü fondotöenlerle uyuşmayanlardansanız ve ne sürerseniz sürün sivilce yapıyor ve gözeneklerinizi kapatmaya yetmiyorsa kesinlikle bu ürünü almaya değer çünkü gerçekten işe yarıyor. Ayrıca leke önleyici ve açıcı özelliğe de sahip. Ürünü az miktarda kullanmanız yeterli olacaktır bu da demek oluyor ki 7-8 ay gibi bir süre bitmeyecektir bu yüzden de verdiğimiz paranın karşılığını tam anlamıyla hak eden bir ürün oluyor.

Genosys BB Krem Kullanıcı Yorumları

Eda: bir güzellik salonunda tanıştım Genosys ile gerçekten çok memnunum daha önce kullandığım bb kremler hep sivilce yapıyordu bunda öyle bir sey yok güvenerek alabilirsiniz

Selin: cilt tonuma uygun bb krem almakta zorlanıyordum bir türlü istediğim tonu bulamamıştım ta ki Genosys bb krem ile tanışana kadar

Aslı: hem güneşten koruyor hem cilt tonunu eşitliyor çok beğendim artık sadece Genosys bb krem alıcam

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.