Eeose Forte Kaş ve Kirpik serumu İşe Yarıyor mu? – Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Eeose Forte Kaş ve Kirpik serumu İşe Yarıyor mu? – Kullanıcı Yorumları

Eeose Forte Kaş ve Kirpik serumu İşe Yarıyor mu? – Kullanıcı Yorumları

Eeose Kaş ve Kirpik Serumu Nedir?

Eeose kaş ve kirpik serumu adından da anlaşılabildiği gibi kaş ve kirpiklerinize bakım yaparak güçlenmesini sağlayan bir serum olduğunu iddaa ediyor.. Peki Eeose kaş ve kirpik serumu gerçekten vaadeddiği şeyleri bize veriyor mu? Eeose kaş ve kirpik serumu gerçekten işe yarıyor mu? Eeose kaş ve kirpik serumu gerçek kullanıcı yorumları neler? sizler için eeose kaş ve kirpik serumu hakkında aklınıza gelebilecek bütün bu soruların cevabını sizler için araştırdık.

Eeose Kaş ve Kirpik Serumu İşe Yarıyor mu?

Eeose kaş ve kirpik serumu işe yarıyor mu? yoksa bu da sosyal medyanın bizi içine doğru çektiği tuzaklardan birisi mi? Bunun cevabını gerçek kullanıcılarla görüştüğümüzde rahatlıkla verebiliyoruz. Bu eeose kaş ve kirpik serumu da diğer sosyal medya ürünleri gibi işe yaramadığı gibi bir de üzerine ciddi derecede sağlık sorunları açabiliyor. Göz bu arkadaşlar şakaya gelmez, hayatımızın en önemli organlarından birisi lütfen yeterince araştırma yapmadan bu tarz ürünleri kullanmayın ve de kullandırtmayın..

Eeose Kaş ve Kirpik Serumu Gerçek Kullanıcı Yorumları

Ayten: Öyle bir serum düşününki iddia ettiği gibi 14 günde gözle görülemeyen sonuçlar yaratsın! Üstelik laboratuar ortamında üretilmiş gibi büyük büyük cümlelerle reklamı yapılan bu ürünün 6 haftalık kullanımı neticesinde basit bir badem yağı kadar etkisi olmasın! Keşke bu sayfayı ürünü almadan önce görseydim! Gerçekten boşu boşuna para vermiş, boşu boşuna her gece uğraşmışım. Hem de o tüketicilere verdiğiniz kalıplaşmış cevaplarınızda ki “kullanım şekline göre”. Benim için büyük bir pişmanlıktan ibaret bu şişeler!

Tuğçe: 1 haftadır bu ürünü kullanıyorum, doktor önerisi ile eczaneden aldım ama kaş ve kirpiklerimde çok sık dökülme oldu ve dökülme gözle görünecek şekilde belli, verdiğim paraya yazık para iadesi yapılıyorsa para iademin gerçekleşmesini istiyorum. Üründen hiç memnun kalmadım.

Nesrin: Eeose kaş kirpik serumunu cerrahi düzeyde torbalanma sorunu için firmaya analize gönderdim. 11 haziran’dan itibaren herhangi bir yanıt gelmedi. Çoğu tanınan ya da tanınmamış firma anında bu tarz sorunları zaten para iade de çözüm değilken yine de anında bu tavırla bu soruna yaklaşım gösterirken Eeose’den hala bir yanıt gelmedi.

Ece: Eczaneden bir sürü para verip aldığım Eeose kaş ve kirpik serumum hiçbir işe yaramadı. Yaklaşık 1 ayı geçkin süredir kullanmama rağmen faydası olmadığı gibi kaşlarımda kirpiklerimde dökülme başladı, giden parama mı yanayım yoksa dökülen kirpiklerime kaşlarıma mı bilemedim.

Aysu: Tam 4 tüp serum aldım hepsini de düzenli kullanıp bitirdim hiçbir işe yaramadı, verdiğim paraya yazık oldu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.