Dolgit Krem Nedir – Ne İşe Yarar – Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Dolgit Krem Nedir – Ne İşe Yarar – Kullanıcı Yorumları

Dolgit Krem Nedir – Ne İşe Yarar – Kullanıcı Yorumları

Dolgit Krem içerisindeki ibuprofen sayesinde iltihap giderici ve ağrı kesici özelliğe sahip oldukça etkili bir kremdir. Ağrı tedavisi gören pek çok hastanın yolu mutlaka bir kez olsun Dolgit Krem den geçmiştir. oldukça etkili bir ağrı kesici olması sebebiyle pek çok kişinin ağrı tedavisinde iyi sonuçlar vermiştir. özellikle bel ağrısı bacak ağrısı gibi pek çok kaslı bölgedeki ağrı sorunları üzerinde etkili olan Dolgit Krem reçetesiz olarak da eczanelerden kolaylıkla temin edilebilecek en ulaşılabilir ağrı kesici kremlerin başında yer alır.

Dolgit Krem Nedir?

50 gramlık tüp içerisinde bulunan Dolgit Krem Almanya lisanslı bir ağrı kesici kremdir. ağrı kesici olmasından dolayı oldukça yaygın olarak kullanılan ve tercih edilen Dolgit Krem aynı zamanda içerisinde bulunan ibuprofen sayesinde de iltihap giderici özelliğe sahiptir.

Dolgit Krem Ne İşe Yarar

  • Kas ağrılarında
  • Eklem ağrılarında
  • Mensturel kramplarda
  • Yumuşak doku ve kıkırdak doku ile ilgili pek çok yaralanmalarda
  • Romatizmalarda
  • Omuz bel ve sırt ağrılarında
  • Sporcu rahatsızlıkları ve kazalarında
  • Ezilme, çarpma ve burkulma durumlarında

Dolgit Krem Kullananların Yorumları

Olcay A. : Bizim evde olmazsa olmaz ecza dolabının baş kahramanı kremdir. Bel ağrılarım için doktorumun reçete ettiği dolgit kremi ben dahil bütün ev ahalisi kullanıyor. Ben belime masaj ile uyguluyorum, annem bileklerindeki ağrı için kullanıyor ve bu kremden memnunuz.

Hidayet F. : Eski sporcu olmamdan dolayı benim de her zaman spor çantamda bulunan kremlerden bir tanesiydi. Her ne kadar kokusu berbat olsa da gerçekten işe yarar bir kremdir.

Ülker Ş. : Genellikle yetişkinler üzerinde kullanılan dolgit krem benim de ağrılarımın artması sonucu kullandığım bir krem. İki kullanımda ağrıları ciddi oranda azalttığı bir gerçektir ama kokusu da hakikaten korkunç.

Dündar E. : Eklem romatizmalarım için kullandığım işe yarar tek krem dolgit kremdir. Gerçekten küçücük tüp sayesinde ağrılarım hafifliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.