Yaşlanma Karşıtı Doktor B Örümcek Ağı Serumu İşe Yarıyor mu? – Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Yaşlanma Karşıtı Doktor B Örümcek Ağı Serumu İşe Yarıyor mu? – Kullanıcı Yorumları

Yaşlanma Karşıtı Doktor B Örümcek Ağı Serumu İşe Yarıyor mu? – Kullanıcı Yorumları

Doktor B Örümcek Ağı Serumu Nedir

Örümcek Ağı serumu, yaşlanma karşıtı özelliği, cildi yenilemesi, hücresel boyutta etki ederek yaşlanma belirtilerinin azalmasına ve hasarı önleyeme yardımcı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.  Örümcek ağı serumu faydaları,

  • Cilde kolajen takviyesi yapar, kolajen sentezini uyarır
  • İnce çizgilerin ve form kayıplarının azalmasına yardımcı olur
  • Yaşlanma karşıtı etkili bir bakım uygular
  • Cilt yaşlanmasına karşı kalkan görevi üstlenir
  • Dolgunlaştırıcı etki sağlar
  • Cilt elastikiyetini destekler, nem verir
  • Cilde parlaklık, canlılık ve berraklık kazandırır

Yaşlanma Karşıtı Örümcek Ağı Serumu İşe Yarıyor mu?

Gelelim örümcek ağı serumu gerçekten işe yarıyor mu? yoksa örümcek ağı serumu da bir sosyal medya para tuzağı mı? Ürünü kendim bizzat kullanmadım, çünkü henüz bu ürünü kullanmak için daha çok genç sayılırım 🙂 Ama sizler için bu yazıyı yazmadan önce günlerce örümcek ağı serum hakkında araştırma yaptım. Yapmış olduğum örümcek ağı araştımasına göre pek fazla olumsuz sonuçla karşılaşmadım. Yani bir kaç alerjik reaksiyon dışında genel kullanıcıların hepsi örümcek ağı serumdan memnun olduklarını ve kullanmaya da devam edeceklerini söylüyorlar. Gerçek kullanıcı yorumlarını yazının en sonunda bulabilirsiniz. Örümcek ağı serum fiyatı 129 TL olarak internet üzerinden temin edebilirsiniz.

Örümcek Ağı Serumu Nasıl Kullanılır

Yaşlanma karşıtı Örümcek Ağı Serumu temiz yüze ve boyun bölgesine pratik başlığını hafifçe bastırarak sürün. Örümcek Ağı maskesinin önce yüz ve boyun, hemen peşinden alın bölgesi ağını yerleştirin. Göz ve etrafı haricinde yerleştirdiğiniz ağların üzerinden tekrar Örümcek Ağı serumu ile geçin. Tüm ağın cildinize hava almadan yapıştığına emin olun. Ortalama 20 dakika, ürün kuruduktan sonra dikkatlice çekerek, çıkartın.

Doktor B Örümcek Ağı Serumu Kullanıcı yorumları

**Eğer Örümcek Ağı Kremi kullanıyorsanız, lütfen siz de ürün ile ilgili görüş ve deneyimlerinizi bizimle paylaşarak ürünü denemek isteyenlere yol gösterin. 

Rukiye: Doktor B örümcek ağı kremi bir kez yaptığım uygulama sonucu yüzümde kaşıntı kuruma, yanmalar göz çevresinde şişmeye neden olduğu gibi halen devam eden kaşıntı, kuruluk ve yanma söz konusu. Şu anda kortizon tedavisi görüyorum. Psikolojim ve sağlığım bozulmuş durumda. Sırf ürünü satmak için yalan yanlış şeyler yazıp çiziyorlar. Kendi internet sitelerinde soru cevap kısmına ve markanın reklam yüzü olan mankenin demeçlerine bakarsanız ne demek istediğim çok net ortaya çıkacaktır. Yaşadığım sorunla ilgili firma müşteri temsilci tarafından bırakın bir mahcubiyeti hakarete uğradım. İnsan sağlığı ve onuru bu kadar hafife alınmamalı. Benim gibi bilinçli bir tüketicinin bu duruma düşmesi de kendi adıma içler acısı. İyi olayım derken hem saf yerine kondum hem de sağlığımdan oldum. Yaşadığım tüm sorunlardan dolayı hem firma, hem ürün hem de müşteri temsilcilerinden sonuna kadar şikayetçiyim.

Demet: Bülent bey çok sevdiğim bir doktor 2002 yılında birkaç operasyonumu yapmış ve çevremden çok olumlu tepkiler almıştım. bu güvenle örümcek ağı kremini aldım ve 1 yıla yakındır kullanıyorum kremden çok memnunum cildimdeki mini kırışıkları giderdi ve çok iyi nemlendirdi, bitip alasıya ara vermek zorunda kaldığımda cildim şimdi diğer kremlere hemen tepki veriyor başka krem kullanamıyorum.

Buket: Ürünün methini uzun zamandır duyuyordum. Kullanan arkadaşlarımdan aldığım bilgiler doğrultusunda araştırmaya başladım. Şimdiye kadar herhangi bir şikayet ve memnuniyetsizliğe denk gelmedim aksine hep pozitif yorumlarla karşılaşıyorum. Ürünü kullananlar varsa yorumlarını almak isterim yakın zamanda bende serum+maske+krem siparişi vermeyi düşünüyorum.

Gizem: Kremle birlikte maskesini kullanıyorum iki aydır , ilk başta kendi yanılgım zannettim ama gün geçtikçe etkili bir ürün olduğunu kanıtladı krem ve maskeyi alıp birlikte kullanmanızı tavsiye ederim . Maske haftada 3 kez önermişlerdi ama ben 2 kez uyguladım özelikle özel bir yere gitmeden , genellikle iyi oldu

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.