Wixy Maske İşe Yarıyor mu? Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri – Alımlı Kadın

Wixy Maske İşe Yarıyor mu? Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Wixy Maske İşe Yarıyor mu? Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Wixy kolajen içerikli maya maskesi son zamanlarda adından en çok bahsedilen kozmetik ürünlerden bir tanesi. Kullanıcıların yorumlarını sizler için derlediğimiz bu yazımızda gerçek kullanıcıların deneyimlerine ve ürün hakkındaki görüşlerine yer vereceğiz. Wixy maya maskesi yorumlarını ve ürün hakkındaki detaylı bilgileri vereceğimiz bu yazımızda aynı zamanda ürünü kullanıp memnun kalmayan kişilerin şikayetlerini de derledik. Bu anlamda ürünü almak isteyen kişilere de fikir olabileceğini düşünüyoruz. Wixy maya maskesinin adet fiyatı 69 TL ikili alımlarda toplam ücret 99 TL. İçerisinde Hyaluronik Asit, Aktif Kolajen, Beta Glucan Folik Asit ve Vitamin B1,B2,B3,B6 bulunuyor. Bu sebepten salonda yaptıracağınız cilt bakımını evde yapılabileceği iddia ediyor firma.

 

Wixy Maske Kullanıcı Yorumları

Ceyda F. : Maskeyi büyük umutlarla aldım çünkü çok benzeri bir maskeyi yurt dışında bir güzellik merkezinde daha yaptırmıştım ve bebek gibi bir cilt ile gezmiştim bir hafta. Bu yüzden alıp denemek istedim ama yurt dışında deneyimlediğim maskenin etkisinin yanından bile geçmez. Üzgünüm ama resmen çöp.

Gülden E. : Eşimin güzellik merkezinde çok övülmüş ve eşim de almış birkaç paket. İlk ben denemek istedim ama hakikaten bu nedir ya. Asla müşterilerde denemedik çünkü bizim kaybımız olurdu. Buradan anladığım bu işler resmen ticaret olmuş kısa yoldan zenginlik.

Hülya Z. : Millet hep yermiş ama ben çok memnun kaldım. İpek gibi bir cilt bıraktı bakımın ardından. Ya kullanmayı bilmiyorlar ya da farklı içerikte ürünler var piyasada. Ama bu benim 5. paketim falan yani. Kesinlikle memnunum ve diğer kullanıcı yorumlarını da okumayı dört gözle bekliyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

  1. Wixy Maske’yi büyük bir umutla aldım. ilk kullanımda tam bir hayal kırıklığı videoda gösterilen ile ilgisi yok.hem maskenin rengi hem de yüzden çıkarırken videoda göründüğünden çok farklı yüze kireç sürülmüş gibi ve asla kolayca çıkmıyor adeta ciltten kazımak gerek. Hiçbir işe de yaramıyor.Tamamen çöp.

  2. Bende bu ürünü büyük heveslerle alıp hayal kırıklığına uğrayanlardan biriyim Seyhun Hilal e sonuna kadar katılıyorum hatta yüzüme sürdükten sonra kurumasını beklerken en ufak bir harekette heryer inşaat sahasına dönüyor yani yüzümdeki maske inanılmaz kireç gibi toz çok iğrenç ben yandım kimse yanmasın diye bu yazıyo yazıyorum ama maske kullanmak İsteyenlere iliysen bir maske ve birde serum önerebilirim maske arı zehri altın maske maskeden sonra doctor B serum kullanıyorum inanılmaz işe yarıyor bunu herkese tavsiye edebilirim bunlarıda Allah’a havale ediyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.