Rochcell Beyazlatıcı Krem Nedir? Gerçekten İşe Yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları

Rochcell Beyazlatıcı Krem Nedir? Gerçekten İşe Yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları

Son zamanlarda bir beyazlatıcı krem akımı aldı başını gidiyor. Hemen hemen her marka beyazlatıcı krem çıkarmaya başladı. Bu yazımızda ise, Rochcell Beyazlatıcı kremi sizler için araştırdık. Rochcell beyazlatıcı krem salkom markasının çıkarmış olduğu bir beyazlatıcı kremdir.

Rochcell Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar?

Rochcell Beyazlatıcı krem içeriğinde arbutin bulunmaktadır. Arbutin, genellikle ayı üzümü, kış sümbülü, armut ve dut ağacı gibi bitkilerin olgun yapraklarından elde edilen ve ciltte renk açıcı olarak kullanılan doğal bir aktiftir. Ciltteki fazla melanini inhibe ederek cildin renk ayrışmalarını kısa sürede ( 8-12 hafta ) azaltır. Leke ya da hiperpigmentayon tedavisinde etkili aktiflerden biridir. Cilde uygulanmasından hemen sonra enzimlerle birleşerek fazla tyrosin oksidasyonunu engeller. UV ile oluşan pigmentasyonda da etkili olduğu klinik olarak ispatlanmıştır. Meyan kökü ve kına kına bitki özlerinin doğal renk açıcı etkisi ile ürünün etkisini arttırmaktadır.

Rochcell Beyazlatıcı Krem İşe Yarıyor mu?

Bildiğiniz üzere Salkom kozmetik şirketi salkom beyazlatıcı krem ve ardından w-lab beyazlatıcı krem ürünlerini çıkardı yani bu da demek oluyor ki Rochell beyazlatıcı krem gerçekten işe yaramıyordu ve yeni ürün çıkarma gereği duydular ve ya hiçbiri gerçekten işe yaramıyor hepsi reklam ürünü.. Benim fikrimi sorarsanız kendim birebir bu ürünü kullanmadım ama w-lab beyazlatıcı kremi kullandım pek de bir etkisini görmedim açıkçası, aranızda rochell beyazlatıcı krem va ya diğer beyazlatıcı kremleri kullanıp memnun kalan varsa bize yorum kısmından ulaşabilirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar