W Lab Whitening Cream Nedir? – İşe yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

W Lab Whitening Cream Nedir? – İşe yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları

W Lab Whitening Cream Nedir? – İşe yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları

W Lab beyazlatıcı kremden şuradaki yazımızda bahsetmiştik. Bu gün de Wlab kozmetiğin içeriğini zenginleştirip yeni bir ambalajda satışa sunduğu W Lab Whitening Creamden bahsetmek istiyoruz. Beyazlatıcı özelliğe sahip kremler son dönemlerde oldukça popüler olduğunu hepimiz biliyoruz. Özellikle Asya’lı kadınların güzellik algısının tamamının bembeyaz bir cilt ile doğru orantılı oluşunun ardından neredeyse tüm dünya cilt beyazlatıcı kremlere tabiri caizse düştü. W Lab Whitening Cream bu anlamda kullanıcılarından oldukça olumlu yorumlar alan bir krem. Tüm sosyal medya kullanıp memnun kaldığını paylaşan kişilerle dolu dersek yalan söylemiş olmayız. Bunun üzerinde elbette ki ünlü fenomen Selin Ciğerci’nin de etkisi büyük.

W Lab Whitening Cream Nedir ve İşe Yarıyor Mu?

  • Bıyık, koltuk altı, bikini bölgesi, diz ve dirsek Bölgesinde oluşan koyu renkli cilt lekelerin rengini açar.
  • Leke açıcı özelliğini içinde barındırdığı meyan kökü ve kına bitkisinin özlerinden elde eder.
  • Cilt Tonunu eşitler.
  • Cildi pürüzsüzleştirir.
  • Yağlı bir doku ve his bırakmaz.
  • Tüm vücutta kullanıma uygundur.

W Lab Whitening Cream Kullanıcı Yorumları

Özlem D. : Selin hanımın önerisi ile W Lab Whitening Cream alıp kullanmaya başladım. Efsane bir krem. Özellikle bıyık bölgemde ağdadan dolayı kararmalar oluyordu. Artık neredeyse bitti.

Sibel K. : Ben de selin ciğerci den görüp aldım ama bir tip bitirmeme rağmen öyle şok bir etki görmedim. İkinci krem siparişini yine de verdim çünkü W Lab Whitening Cream uyguladığım anki hissi seviyorum fiyat olarak da uygun bence.

Duru Ş. : Lazer epilasyondan önce sürekli jilet ile temizlediğim için bikini bölgem vücudumun diğer kısımlarına göre daha koyu renge sahipti. W Lab Whitening Cream kremi yalnızca bikini bölgeme uyguluyorum ve inanır mısınız neredeyse yarı yarıya bikini bölgemin rengi açıldı. Ben sürekli kullanabilirim bu kremi .

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.