Travazol Krem Nedir? – İşe yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Travazol Krem Nedir? – İşe yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları

Travazol Krem Nedir? – İşe yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları

Cilt yüzeyinde çıkan mantar, egzama ve alerji gibi pekçok problem ile baş edebilen ve kısa sürede tedavi eden Travazol krem hakkında merak ettiğiniz pekçok sorunun cevabını bu yazımızda bulacaksınız. Travazol krem nedir, işe yarıyor mu, etken maddeleri nelerdir ve Travazol krem kullanıcı yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz. Öncelikli olarak Travazol krem 15 gramlık bir ambalaja sahiptir. Travazol krem içerisinde Mineral oil No 6 (Likit parafin), Tween 60 (Polisorbat 60), Disodyum EDTA, Vazelin, Lanette O (Setostearil alkol), Arlacel 60 (Sorbitan stearat), Distile su bulunmaktadır. Travazol krem ne için kullanıldığını merak ediyorsanız sorunuzun cevabı bu yazımızda.

Travazol Krem Ne İçin Kullanılır?

 

  • Travazol krem iltihaplı cilt doku deformasyonunun iyileşmesinde aktif rol oynar.
  • Travazol krem kasık, parmak araları, eller ve genital bölgede çıkabilen mantar enfeksiyonunun başlangıç eya ara tedavisinde kullanılmaktadır.
  • Maya, maya benzeri, küf ve özellikle kırmızı ve kahverengi leke bırakan Erythrasma hastalığına sebep olan organizmalara karşı oldukça etkilidir.
  • Alerji sonucu oluşan kızarıklık, kabarıklık ve kaşınmaya karşı da Travazol krem oldukça etkilidir.

Travazol Krem Nasıl Kullanılır?

Travazol krem bir ilaç olması dolayısıyla doktorun önerdiği dozun dışına asla çıkmamalısınız. Özellikle internette başka sebep ve şekillerde kullanılan kremlerin farklı yan etkilerinin de olduğunu bu yüzden mutlaka kullanmadan önce doktora danışılması tavsiye ediyoruz.

Travazol Krem Kullanıcı Yorumları

Serap Ç. : Vajinal mantar sorunum olduğunda doktorumun önerdiği şekilde kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım. Bu anlamda hayat kurtaran ve müthiş hızlı bir şekilde etki eden kremdir.

Ali İ. : Askerde mantar sorunu çok fazla oluyor ve revirde bu Travazol kremden kullanmıştım. Yaklaşık olarak bir ay düzenli kullanım sonucunda ayak parmaklarımdaki mantar enfeksiyonundan eser kalmadı. Mantarın o bitmek tükenmek bilmeyen kaşıntısını yaşayan herkesin anlayabileceğini düşünüyorum bu etkinin nasıl rahatlatıcı olduğunu.

Hülya D. : Cilt doktorumun yazması ile kullandım Travazol kremi. Egzama kaşıntımı o kadar hızlı bir şekilde durdurdu ki ne kadar dua etsem az olur. İyi ki doktor bu kremi önerdi. Allah bin kere razı olsun.

Çağrı E. : İltihaplı hastalıklara iyi geldiğini öğrenince yüzümdeki iltihaplı sivilcelerde denediğim ve bir hafta içerisinde tüm sivilcelerimin sönmesini sağlayan Travazol kremi kim icad ettiyse sağ olsun. İlaç olduğunu biliyorum ama her iltihaplı sivilce çıkardığında cildime uyguluyorum ve ağrısız bir şekilde yok oluyor sivilcem. Teşekkürler Travazol krem.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.