Seramik Aktif Karbon Maske Nedir? – İşe Yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Seramik Aktif Karbon Maske Nedir? – İşe Yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları

Seramik Aktif Karbon Maske Nedir? – İşe Yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları

Her sektörde olduğu gibi kozmetik dünyasında da trendler değişim gösteriyor. Yalnız bu trendler cildimize kalıcı kazanımlar sağlayan türden. Son günlerde özellikle dermokozmetik sektörünün gündeminde karbon ve kömür maskeleri var. Bu maskeler sandığınız maden kömürden imal edilmiyor tabi ki. En çok genç bambuların kaynağını oluşturduğu aktif karbon maskeler cilt için oldukça değerli. Nedir bu aktif karbonun sırrı ve mucizeleri gerçekten işe yarıyorlar mı derseniz gelin birlikte inceleyelim..

Seramik Aktif Karbon Maske Nedir?

Seramik Aktif Karbon Maske sosyal medya üzerinden neredeyse tüm blogerların reklamını yaptığı cilt bakım ürünüdür. Cildi derinlemesine temizleyerek, yağlanmadan ve parlaklıktan uzaklaştırmayı vadediyor. Cildinizin ihtiyacı olan bakımı sağlayarak cilt tonunu eşitleyeceği ve lekeleri gideceği de sitesinde belirtiliyor.

Seramik Aktif Karbonun Faydaları

  • Gözenekleri sıkılaştırır,
  • Kırışıkların azalmasına yardımcı olur,
  • Göz altı torbalarını azaltır,
  • Cildi temizler,
  • Aşırı yağlı ciltler için yağlanmayı azaltır,
  • Sivilce ve sivilce izlerini azaltır,
  • Siyah noktaları giderir,
  • Cildi ölü derilerden temizler,
  • Cilt lekelerini açar.

Seramik Aktif Karbon Maske Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Aktif karbon maskeyi sizler için satın alıp bizzat kendim denedim. Bu arada seramik aktif karbon maske fiyatı internette 79 TL ye satılmakta.. Benim cilt yapıp kuru bir cilt ve kendi cildimde deneyimlerim sonucunda ben şahsen çok bir fark hissedemedim. Sadece ilk sürüp kurumasını bekleyip yıkadıktan sonra cildimi biraz daha temiz hissettim ve bir kaç ton da cilt rengimin açıldığını söyleyebilirim. Ancak bu pek de kalıcı bir etki olmadı yani kısa süre sonra cildim tekrar kendi yapısına dönmüştü.. Yani anlık olarak işe yarama etkisini her maskeden alabildiğimiz için ben bu maskeyi pek fazla önermiyorum. Çünkü vadeddiği şeyleri bana geri kazandırmadı.. Eğer siz de bu maskeyi daha önce denediyseniz lütfen deneyimlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşın. Bana etkisi olmamış olabilir fakat belki faydasını gören olmuştur. Sağlıkla kalın..

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.