Selin Ciğerci Dragon s Blood Tree Saç Serumu  Nedir? – Kullanıcı Yorumları

Selin Ciğerci Dragon s Blood Tree Saç Serumu Nedir? – Kullanıcı Yorumları

Selin Ciğerci Dragon s Blood Tree Saç Serumu

Ünlü fenomen Selin Ciğerci markası olan Selin Beauty kozmetik şirketi geçtiğimiz günlerde saç serumu ürünü ile karşımıza çıktı.. Selin Ciğerci biz kadınların en çok sorun yaşadığı sorunlara son vermeye kararlı gözüküyor. Ne de olsa bir kadının derdinden ancak bir kadın anlar diye boşa dememişler. Gelelim Selin Ciğerci’nin çıkarmış olduğu saç serumuna.. Öncelikle Selin Ciğerci saç serumu asıl içeriği olan dragon s blood tree neymiş ondan bahsedelim.

Dragon s Blood Tree Nedir?

Dragon’s blood olarak bilinen ejder kanı, subtropikal bir iklimde yetişen ejder ağacından elde edilir. Dalları ortalama 15 yılda büyüyen ağaç salgıladığı kırmızı reçine ile tanınır. Ağaç yaralandığı zaman gövdesinden kırmızı bir sıvı salgılar. Bu nedenle ağaca, ejder ağacı, çıkan sıvıya da ejder kanı denilmiştir. Her mevsim yeşil kalan bu ağacın insan sağlığına ve cildine inanılmaz faydaları vardır. Dragons Blood tree Hücrelerin mutasyona uğramasını durdurur ve sonuç olarak hücre yenilenmesini destekler.

Selin Ciğerci Dragon s Blood Tree Saç Serumu İşe Yarıyor mu?

Selin Ciğerci saç serumu içeriğinde, ejder kanı ağacı reçinesi, Maca, kolajen ve vitamin b5 vardır. Ejder Kanı ağacı içeriğindeki doğal özler sayesinde C Vitamininden 20 kat, E vitamininden 50 kat daha fazla etkiye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ejder kanı saçları onarır ve hızlı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Maca, saçların daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. Kolajen, saç dökülmesini engeller ve saç köklerini güçlendirerek saçlarınızın daha sağlıklı ve gür bir şekilde uzamasını sağlar.

Dragons Blood Saç Serumu Özellikleri

  • 3 haftada etkisini göstermeye başlar,
  • Saçı uzatır ve güçlendirir,
  • Saç dökülmesini önler,
  • Saç köklerini besleyerek saçların gürleşmesine yardımcı olur.

Dragons Blood Tree Saç Serumu Kullanıcı Yorumları

Selin Ciğerci saç serumu siparişimizi verdik. Ürün elimize geldikten sonraki deneyimlerimizi sizlerle paylaşıcaz. Eğer sizler de bu ürünü kullanıp deneseniz görüşlerinizi yorum kısmından yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Çok merak ediyorum ama güvenemiyorum da. çünkü fenomenlerin paylaşımları için işe yaramıyor diyor herkes. Bu selin ciğercinin kendi markası olsa da diğer reklamını yaptığı hiç bir ürün hakkında olumlu yorum duymadım. Ama bu ürünü merak ediyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar