Salkom Beyazlatıcı Krem İşe Yarıyor Mu – Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Salkom Beyazlatıcı Krem İşe Yarıyor Mu – Kullanıcı Yorumları

Salkom Beyazlatıcı Krem İşe Yarıyor Mu – Kullanıcı Yorumları

Cilt beyazlatma konusunda oldukça iddialı olan Salkom beyazlatıcı krem gerçekten de vaat ettiği gibi işe yarıyor mu ve gerçek kullanıcı yorumları nelerdir merak ediyorsanız yazımızı mutlaka okumalısınız. Salkom beyazlatıcı cilt kremi 100 ile 150 Türk Lirası arasında piyasada satışa sunulmakta. Krem 100 mililitrelik ambalajının içerisinde kullanıcıya sunulmaktadır. gerçek kullanıcı yorumları ile birlikte bu kremin işe yarayıp yaramadığını merak ediyorsanız almadan önce kremi bu yazıyı mutlaka okumalısınız.

 

salkom beyazlatıcı krem yorumları

Salkom Beyaztıcı Krem İşe Yarıyor Mu?

Gerçek kullanıcı yorumları göz önüne alındığı zaman Salkom beyazlatıcı cilt kreminin gerçekten işe yaramadığı sonucuna varıyoruz. Çünkü hemen hemen her kullanıcı farklı platformlarda bu kremin işe yaramadığını ve beyazlaştırmak adına herhangi bir etkisini gözlemlemediğini belirtmiş. Aşağıda da okuyacağınız yorumların çoğu farklı platformlar üzerinden deneyimlerini paylaşan gerçek kullanıcılara aittir. Bu yüzden güvenilirliği ürün satan sitelerden daha fazla olacaktır. Salkom cilt beyazlatıcı krem hakkındaki şahsi yorumum kullanıcı yorumlarına genel baktığımda maalesef ki sadece nemlendirici normal bir krem olduğu yönünde.

Salkom Beyazlatıcı Krem Yorumları

Hülya G (29) : Bu kremi çok büyük umutlar ile aldım. İlk tüp bittiğinde hemen etki etmesinin imkansız olduğunu düşünüp yeni bir tüp daha aldım. Ama sonuç hiç değişmedi. Herhangi normal bir krem gibi cildimi nemlendirdi ama asla beyazlatmak gibi bir etkisi olmadı. Aynı etkiye sahip çok daha ekonomik nemlendiriciler varken bu kremi kimseye önermiyorum.

Dilek B (32): Cildimin yaz kış beyaz olmasını seviyorum. Yaza doğru mevsimsel hava şartları sebebi ile cildimde ton farklılıkları oluyordu. Salkom beyazlatıcı krem ilk başlarda çok övüldü ben de bu yüzden aldım zaten. Ama keşke böyle bir hata yapmasaydım. Krem tamamen aldatıcı asla cilt beyazlatma etkisi yok.

Nilgün Ç (48) :  Cildim gayet parlak ve canlı ama biraz daha beyaz olmasını .ok istediğim için salkom beyazlatıcı kremi aldım ama bu da işe yaramayan yetersiz bir ürün.

Dilara T (24) : Salkom Beyazlatıcı krem adını bir daha duymak istemiyorum. Öğrenci olduğum için harçlık biriktirip aldım ve sonuç ortada. Hiç bir işe yaramayan saçma sapan pahalı bir kremim oldu.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.