Ovadril Losyon Nedir, İşe Yarıyormu Fiyatı, Kullanıcı Yorumu – Alımlı Kadın

Ovadril Losyon Nedir, İşe Yarıyormu Fiyatı, Kullanıcı Yorumu

Ovadril Losyon Nedir, İşe Yarıyormu Fiyatı, Kullanıcı Yorumu

Ovadril  Losyon Nedir ,İşe Yarıyor mu, Fiyatı , Kullanıcı Yorumu

Cilt sorunları genellikle herkeste bulunmaktadır bu sorunları gidermek içinde genellikle nemlendiriciler losyonlar gibi şeyler kullanılır bu yazımızda da sizlere Ovadril losyonunu hakkında size bilgi  vereceğiz . Bu losyon sadece eczanelerde  satılmaktadır. Cildinize sürdüğünüzde o bölgeyi kısa süreli uyuşturur  ve his kaybına neden olur. Bergomat  ve mentol kokulu olan bu losyon, kaşıntı önleyici – giderici özeliğine  ve uyuşturma özellikleri vardır . Lütfen bu ürünü doktorunuza danışmadan almayınız .

 

 

Ovadril Losyon Nedir

Ovadril krem cilt sorunlarının çaresidir genellikle bölgesel uyuşturma kaşıntı önleyici olarak kullanılır etken maddesi çinko olan losyonun içerisinde hidroklorür  difenhidramin  ve lidokain  hidroklorür bulunur yalnızca eczanelerde mavi ambalajıyla satılan bu losyon sürüldüğü bölgede his kaybı yaşanır

Ovadril Losyon  İşe Yarıyor mu

Bu losyon tahriş pişik kaşıntı  vb, özeliklerde işe yarar en önemli özelliklerinden biri sivrisinek yaralarında çok işe yarar bir  losyon dur genellikle su çiçeği geçiren çocuklarda  ve insanlarda işe yaradığı görülmüştür güneş  yanıkları sonrada kullanabileceğiniz bu losyon lazer epilasyon  yapılırken acıyı hafifletmek için sürülür .

Ovadril Losyonu Fiyatı

Ovadril losyonunun 120 gramlık  fiyatı 9,03 TLdir .  Eğer doktorunuz reçete ederse  sigortanızla daha ucuz bir fiyata alabilirsiniz .

Ovadril Losyonu Kullanıcı Yorumu

Betül : Su çiçeği olunca kaşıntıyı alan tek ilaç bu olabilir kesinlikle almalısınız.

Sema : Çocukken su çiçeği olduğumda kullandım fakat şimdi çocuğuma süremiyorum

Ayşe : Güneş yanıklarını iyi geçiriyor fakat kaşıntım geçmedi .

Derya  : Çok güzel bir ürün çocuklarınız su çiçeği çıkarıyorsa  kesinlikle alın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.