Hibiskür Nedir?- Ne İşe Yarar – Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Hibiskür Nedir?- Ne İşe Yarar – Kullanıcı Yorumları

Hibiskür Nedir?- Ne İşe Yarar – Kullanıcı Yorumları

Hibiskür nedir,hibiskür ne işe yarar,hibiskür kullananlar,hibiskür ile kilo vermek mümkün mü,hibiskür çayı ile kilo vermek,hibiskür çayı nasıl kullanılır,hibiskür çayı içeriği nedir,hibiskür fiyatı nedir gibi aklınıza takılan tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Hibiskür Nedir?

Hibiskür yani hibiskür çayı hibisküs çiçeği özünden üretilmiştir. İştah azaltıcı etkisi olan hibiskus, metabolizmayı hızlandırır, kilo vermeye yardımcı olur. Ayrıca ödem ve şişkinliği önler. Hibiskusun bir diğer faydası da hazımsızlığı gidermesidir. Bağırsak hareketlerini arttırır, bu nedenle kabızlık için çözüm sağlar. Hibiskür fiyatı 99 TL’dir.

 

Hibiskür Ne İşe Yarar

 • Karbonhidrat tüketimini sıfıra yaklaştırır.
 • Deri altı tembel yağları uyandırır.
 • Cildi gençleştirir.

Doğrudan yağ enzimlerini parçalaması sayesinde her öğünde %80 e yakın kalori bloklanır. Aktif lipoliz etkisi ile adiposit ve depolanmış yağların enerji olarak yakılması sağlanır. Sürekli çalışan detox, hücre yenilenmesini tetikler. Kilo kaybı sonucu oluşan deri sarkması engellenmiş olur.

 • Sorunlu bölgelerde yağ yakımını sağlar,
 • Vücudunuzdaki toksinleri atar,
 • Yağ depolanmasını engeller,
 • Metabolizmayı hızlandırır,
 • Yağ yakımını hızlandırır.

Hibiskür Nasıl Kullanılır

İster soğuk ister sıcak içeceklerinize katarak kullanabilirsiniz. Günde sadece 1 kez kullanmanız yeterli olacaktır. Hibiskür sabahları kahvaltında yarım saat önce aç karına kullanılır.

3 ayda 13-24 kg arasında kilo verme etkisi sağlar.

Hibiskür Kullanıcı Yorumları

Canan Karatay, ekmek ve şeker tüketenleri sert uyaran, beslenme uzmanı diyor ki;

”Kilo vermek istiyorsanız Hibisküs çiçeğine güveneceksiniz ve en az günde bir defa da olsa çayını içeceksiniz. ” diyor. Ayrıca Karayay, hibisküs için Kalbi korur, kan şekerini düşürür ve kesinlikle kilo verirsiniz dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

 1. Arkadaşlar bervat halde geldi hiç tavsiye etmem 3 tanesi kutusunun içinde patlamış her yere bulaşmış çok körü kokuyordu kutusunu açtıgımda tamamını çöpe attım midem bulandı rezil yani

  • Bana öyle gelmedi gayet güzel şeffaf kargoda hijyen bir şekilde geldi kokusuda çok hoş ve tadıda hafif.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.