Ofis Stiline Uygun 12 Uzun Kollu Bluz Modeli – Alımlı Kadın

Ofis Stiline Uygun 12 Uzun Kollu Bluz Modeli

Ofis Stiline Uygun 12 Uzun Kollu Bluz Modeli

Ofis stili oluşturmak biraz zordur. Karakterinizi de yansıtacak ama ofis ağırlığı da olan bluz modelleri ve diğer kıyafetler öyle kolay kolay yok maalesef. Özel bir görünüm için özel bir çaba istiyor stil sahibi olmak. sizin çalışmakta olduğunuz ofis Eğer topuklu ayakkabılar girmenizi gerektiriyorsa incecik krep kumaşlardan, İpek veya şifon kumaşlardan harika bluzlar giyebilirsiniz. ama elbette ki her ofis çalışanı topuklu ayakkabı giyme zorunluluğunu sahip olmayabiliyor Eğer bu şanslı Kısımdan iseniz daha spor şık bir görünümü yakalayabilirsiniz. bu yazımda Hangi bluzlar hangi pantolon ve eteklerle kombin edilebilir bunlardan bahsetmek istiyorum.

Şifon Bluzlar Nasıl Kombinlenmeli?

En ince kumaş türlerinden olan şifon her zaman çok şıktır. Bu yüzdendir ki giyeceğiniz şifon bir bluz ile herkesten birkaç adım önce görünebilirsiniz. Özellikle sigaret kumaş pantolonlar ile mükemmel uyum sağlar ve bütünleşir. Bu sayede siz hareket ettikçe çok zarif ve asil bir görüntü sağlar. eğer açık yakalı bir bluz giyecekseniz ve o bluz şifon ise kesinlikle bir kolye takmamalısınız. Çünkü boynunuz ve dekolteniz en asil aksesuarınızdır.

Balon Kollu Bluzlar Nasıl Giyinilmelidir?

Balon kollu kıyafetler yeniden moda oldular. Fakat hemen belirtmek isterim ki yalnızca zayıf vücutlu kadınlara yakışmaktadır. Bu anlamda çok üzgünüm benim gibi balık etli olan kadınlar adına. Balon kollu bluz modelleri hiç şüphesiz kısa etekler ile giyinilmeli ve hatta mümkünse ince topuklu ayakkabılar ile de bu şıklık tamamlanmalıdır.

Salaş Bluzlar Nasıl Kombinlenmeli?

En iyi kurtarıcılardan birisi salaş bluzlardır elbette. Üstelik hemen hemen her vücut tipine de ki kadına çok yakışır. Ben salaş bluz modellerini en çok yüksek belli etek ve yüksek belli pantolonlar ile beğeniyorum. Yüksek bel hem bel oyuntunuzu ortaya çıkaracak hem de varsa göbeğinizi bir tık gizleyecektir. Ben kendimde pantolon içinde veya etek içerisinde çok beğeniyorum fakat kendi tarzınıza uygun olacak şekilde salaş bluzları dışarıda da kullanabilirsiniz. Ayrıca Kore stilinden hoşlanıyorsanız kumaş pantolon askısı ile de harika bir uyum yakalayabilirsiz salaş bluz modellerini kombinlerken.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.