Tığ İşi Büstiyer Modelleri – Alımlı Kadın

Tığ İşi Büstiyer Modelleri

Tığ İşi Büstiyer Modelleri

Tığ işi büstiyer, bluz ve diğer üstler şu sıralar çok moda. Özellikle yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte tığ işi bluz, tığ işi büstiyer ve tığ işi kolsuz üstler çok fazla tercih edilmeye başlandı. Hem yapımı kolay hem de çok güzel olan bu yazlık tığ işi büstiyer modellerini ben çok beğeniyorum. Hatta bu yaz için kendime 3 tane tığ işi bluz ve büstiyer yaptım. Yakın zamanda giyindiğimde sizler için bir de fotoğrafını buraya ekleyeceğim.

Tığ İşi Büstiyer Modelleri Nasıl Yapılır?

Tığ işi bir şeyler yapabilmek için ilk olarak elbette ki zincir çekmeyi bilmek gerekiyor. Sonrasında birkaç örnek video izleyerek kesinlikle geri kalan her şeyi başarabilirsiniz. İlk olarak motifli büstiyer modellerini tercih ederseniz hem yapımı daha basit hem de eğlenceli olacağından sıkılmadan yapabilirsiniz.

Tığ İşi Bikini Nasıl Yapılır?

Tığ ile bikini yapabilmek için ilk ihtiyaç duyulan şey su tutmayan bikini ipi ve bir adet tığ. İsterseniz bir de sütyen içine yerleştirilen pedlerden de ip alacağınız yerden temin edebilirsiniz. Bu sayede çok daha güzel duracaktır bikininiz. Bu arada yalnızca tığ işi bikini üstü değil bikini altı da yapabilirsiniz. Bu sayede harika bir tığ işi bikini takımınız olmuş olur ve istediğiniz renklerden üretmeye de devam edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.