Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu İşe Yarıyor Mu – Fiyatı – Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu İşe Yarıyor Mu – Fiyatı – Kullanıcı Yorumları

Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu İşe Yarıyor Mu – Fiyatı – Kullanıcı Yorumları

Nivea markasına ait içerisinde Q10 vitamini olan sıkılaştırıcı vücut losyonu hakkında aklınıza takılan i̇şe yarıyor mu, fiyatı nedir, en ucuz, kullanıcı yorumları, şikayet var, hamileler kullanabilir mi gibi soruların cevaplarını bu makalemizde bulabilirsiniz. Özellikle yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte spor yaparak ve bunu diyete desteklediğimiz vücudumuzun bir de dıştan uygulanan losyon ve kremler ile daha sıkı ve formda görünmesini isteyebiliyoruz. Nivea’nin sıkılaştırıcı vücut losyonu da bu sıralar oldukça popüler. Nivea sıkılaştırıcı losyon kullanıcı yorumlarını da bulabileceğimiz yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz.

Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu İşe Yarıyor Mu?

Nivea Q10 sıkılaştırıcı krem içerisindeki Q10 vitamini sayesinde cildin yaşlanmasını engelliyor. Bu içeriğin oranı ile doğru orantılı bir şekilde işliyor. Yoğun kullanılan Q10 ciddi anlamda etki ederken az kullanıldığı taktide daha az etki etmektedir. Kullanıcıların çoğu spor ile desteklerinde Nivea Q10 sıkılaştırıcı kremin daha etkili olduğunu da belirtiyor. Ayrıca masajla birlikte uygulanması da ürünü daha etkili kılıyor.

Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu Fiyatı

Nivea Q10 sıkılaştırıcı krem indirimde yakalandığında gerçekten de bir de iki paket almamıza sebep olabilir. Farklı kokular da ve farklı gramajlarda ki ambalajları takdir edeceğiniz gibi farklı farklı fiyatlara satılıyor. Geçtiğimiz günlerde büyük bir market zincirinde 400 ml’lik ambalajını 59,90 TL’ye gördüm. Fakat daha farklı kokulardaki Nivea Q10 sıkılaştırıcı kremi 39,90 TL’ye de görmüştüm. Bu yüzden eğer Nivea Q10 sıkılaştırıcı krem almayı düşünüyorsanız biraz piyasa araştırması yapmanızı tavsiye ederim.

Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyon Kullanıcı Yorumları

Hülya E. : Nivea Q10 sıkılaştırıcı kremin vanilya kokulusunu çok severek kullanıyorum. İlk çıktığı dönem almıştım ve yaklaşık olarak bir yıldır kullanıyorum hala bitmedi. İlk olarak dün de çok güzel nemlendiriyor ve kokusu da çok güzel. Nivea Q10 sıkılaştırıcı kremin sıkılaştırıcı özelliğinden bahsetmem gerekirse spor yapan birisiyim ve bu kremin de azda olsa etkili olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bu kremi ulaşamadım bölgelerde eşimden yardım alarak uyguluyorum. Masajla Nivea Q10 sıkılaştırıcı kremin etkisi daha fazladır muhtemelen.

Tülay S. : Nivea Q10 sıkılaştırıcı kremi yeni aldım. Bu yüzden olumlu veya olumsuz bir yorum yapamam ama kokusu gerçekten de şahane. Yıllardır başka hiçbir marka kullanmamış birisi olarak Nivea kalitesini çok beğeniyorum. Denemek isteyenler için fiyatının da uygun olduğunu söyleyebilirim çünkü diğer sıkılaştırıcı kremler ve losyonlar çok ama çok pahalılar. Nivea Q10 sıkılaştırıcı krem denemek için bile olsa bu fiyatı hak ediyor.

Hande İ. : alışveriş sırasında kasada indirime giren ürünler arasında Nivea Q10 sıkılaştırıcı krem de vardı. Sıkılaştırıcı etkisi olmasa bile iyi bir nemlendirici olduğunu bildiğim için aldım. Özellikle karın bölgemeden şikayetçi olduğum için sürekli mekik çekme gibi bir alışkanlık edindim. Her mekik çekme işleminden sonra karın bölgeme masaj yaparak uyguluyorum. Üç haftadır filan ciddi bir etki gözlemledim. Karım bölgem hem sıkılaştı hem de mutlaka mekiğin de etkisi vardır ama bir beden inceldim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.