Mavi Su Saç Losyonu Nedir? – Ne İşe Yarıyor – Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Mavi Su Saç Losyonu Nedir? – Ne İşe Yarıyor – Kullanıcı Yorumları

Mavi Su Saç Losyonu Nedir? – Ne İşe Yarıyor – Kullanıcı Yorumları

Saç dökülmesi, özellikle erkeklerin en büyük derdi. Yakın zamana kadar en iyi çözüm, saç ekimiydi. Türkiye, bu alanda büyük mesafe katetti. Özellikle Körfez ülkelerinden saç ekimi için yoğun talep var. Avrupa ülkelerinin yanı sıra Brezilya, Kanada, Avustralya, Çin ve G. Kore’den bile hastaların uğrak yeri haline gelen Türkiye, saç ekimi konusunda bölgenin lideri konumunda. Türkiye’ye, 2018 yılında saç ekim ve estetik cerrahide yaklaşık 500 binin üzerinde turist geldi. Ancak devasa bir büyüklüğe ulaşan sektör, ‘mavi su’ tehdidi altında.

Mavi Su Saç Losyonu da diğer dolandırıcı şirketler gibi tabikide vadeddiği sonucu vermiyor. Tamamen para tuzağı olan mavi su saç losyonu, insanları zayıf noktalarından vurarak, insan sağlığını tamamen hiçe sayarak para kazanmayı hedefleyen bu şirketlere inanmayın.

Hem tehlikeli hem ateş pahası olan bu orjinal mavi su saç losyonu internette 1 şişesi 150 TL den satılmakta. Zeten 150 TL gibi bir fiyata saçlarınızın tekrar çıkabilmesi ne kadar mümkün olabilir ki..?

Sağlık Bakanlığı uyardı! İşte saç çıkaran ‘mavi su’daki büyük tehlike

Saç çıkardığı iddiasıyla yoğun ilgi gören ‘Mavi Su’ saç dökülmesi yaşayanların yeni gözdesi oldu. Ancak piyasa bu ürünün de sahteleriyle doldu. Saç ekim merkezlerini huzursuz eden ürünle ilgili Sağlık Bakanlığı da, ’40 yaş üstü insanlar için kalp krizine kadar yol açabilecek ciddi risk teşkil etmektedir’ uyarısında bulundu.

Mavi Su Saç Losyonu Kullanıcı Yorumları

Kartacali: Bakın doktor olarak söylüyorum böyle saçma sapan şeylere inanmayın: ölmüş saç kökü nasıl cıkacak? öyle bisey olmaz, o yüzden saç nakli gibi çözümler olabilir. kafanızdaki saçı kaybetmemek için çeşitli vitamin vs vs gibi çözümler saç kaybınızı minumuma indirebilir. Aksini söyleyen yalancıdır, paranızı alırlar sadece..

Arda: Bi umuttur ki bende internette mavi su saç losyonunu alıp denedim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum giden parama mı yanayım yoksa saçlarımın artık eskisinden daha çok dökülmesine mi..

Kenan: inanmayın arkadaslar insanların umutlarıyla ve saglıklarıyla oynamaktan baska biseye yaradıgı yok malesef.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.