Köpüren Bubble Maskeler Ne İşe Yarıyor? – Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Köpüren Bubble Maskeler Ne İşe Yarıyor? – Kullanıcı Yorumları

Köpüren Bubble Maskeler Ne İşe Yarıyor? – Kullanıcı Yorumları

Son zamanlarda özellikle sosyal medyada çok fazla karşımıza çıkan köpüren maske ne işe yarıyor? Diye merak ediyorsanız sizler için araştırdık.

Köpüren Bubble Maskeler Ne İşe Yarıyor?

Köpüren bubble maskeler akne, sivilce, gözenekler ve siyah noktalar gibi cilt problemlerini gidermek için üretilmiş olan bir maskedir. Bu kağıt maskenin kabarcıklı formülü, gözle görülür şekilde daha parlak ve saflaştırılmış bir cilt yaratması için, toksinleri atmak, oksijen vermek ve hava kirliliğine karşı savaşmak için 15 dakika içinde çalışır. Formül doğal kökenli spirulina ile doludur. Spirulina, mavi ve yeşil alglerden mikroskobik bir yosun türüdür.
Spirulina, vitamin A, C, E ve B vitaminleri ve kalsiyum, magnezyum, çinko ve selenyum gibi birçok mineral içeren vitaminler ile dolu olduğu için besleyici ve yoğun bir gıda olarak bilinir. Özellikle, C vitamini ve selenyum hem antioksidan özelliği olan vitaminler olup, hem de hücrelerimizi ve dokularımızı potansiyel hasarlara karşı korur.

Köpüren maske, oksijen bakımından zengin köpüğe dönüşür ve oksijen ile cilde canlılık kazandırmaya yardımcı olur.

Sabun içermeyen ve tahriş etmeyen hassas temizleyici maddeler sayesinde cildi kurutmadan ve tahriş etmeden derinlemesine temizlemenize olanak sağlar.

Oksijen köpüğü cilde derinlemesine temizlemenize yardımcı olur.

Oksijen köpüğü cilde derinlemesine işleyerek gözeneklerin içindeki makyaj, kir ve yağ kalıntılarını, siyah noktaları ve ölü deri hücrelerinin giderilmesini destekler.

Oksijen ile cilde canlılık kazandırır. Cildi kurutmadan ve derinlemesine temizler.

Köpüren Maske Nasıl Kullanılır

Temiz ve kuru cildinize maskeyi sürünüz. Maske köpürene kadar bekleyiniz (10 – 15 dakika) ve bol su ile yıkayınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.