Hydrafacial Cilt Bakımı – Alımlı Kadın

Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial Cilt Bakımı

Sizler için son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz Hydrafacial cilt bakımını araştırdık. Nedir bu hydrafacial, gerçekten işe yarıyor mu, bakım sonrası cilde bir zararı var mı? gibi soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir?

Hydrafacial cilt bakımı yüz, boyun ve dekolte başta olmak üzere nemini ve elastikiyetini kaybetmiş, lekelenmiş, sivilcelenmiş, yapısı bozulmuş cilt dokusuna güvenle uygulanmaktadır. Temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı kombine bir medikal bakım işlemi olarak tanımlanmaktadır.

Ciltte oluşan lekelere, siyah noktalara ve aknelere elle müdahale ettiğimiz zaman kalıcı zararları olabiliyor. Elimizden mikrop kapma ihtimali de bi ihtimal. Fakat bu Hydrafacial cilt bakım sisteminde el değmeden tamamen cihazlarla yapılan bir çalışma olduğu için bu sorun ortadan kalkmaktadır yani kısacası gerçekten yararlı bir işlemdir.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

• Tedavi başlangıcında cilt güçlü bir vakumlama ile temizlenecektir. Bunun yararı ise doğrudan akne tedavisi yapılmamış olsa bile aknelerden kurtulunmasıdır.
• Tedavinin devamında sıvı ile birlikte vakum yapılarak peeling sonrasında ki sürece geçilir. Bu aşamada ise ciltte bulunan lekeler, akneler, akne izleri, gözenekli ciltler herhangi bir deformasyona uğratılmadan derinlemesine temizlenmiş ve mikrodermabrazyon sağlanmış olacaktır.
• Bunları takip eden 3. aşamada ise serum tedavisine başlanacaktır. Serumları bireyin cilt durumuna göre (akne yoğunluğu, yaşlılık belirtileri, lekeler) değişik serum karışımları uygulanacaktır.
• Bu aşamada ise cildin nemlendirilmesi ve nem dengeleyici olarak bilinen solüsyonlar uygulanacaktır. Bunun yanı sıra antioksidan ve hyalüronik asitlerde uygulamaya dahil edilecektir.
• Son süreç olan 5. aşamada ise led terapi uygulamasına gidilecektir. Burada akneler için mavi ışıkla uygulama yapılacaktır. Aknelerin oluşumuna neden olan hücreler tamamen yok edilecektir. Bunun yanı sıra kırışıklar içinde kırmızı led uygulaması uygulanacaktır.

Yaş sınırı ve riskleri var mı ?

Bu uygulamada her hangi bir yaş sınırı yoktur ve hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Haftada 1 defa olmak üzere ciltteki problemlerin yoğunluğuna göre 4-6 seans uygulanabilir ve sonrasında bunu korumak için ayda 1 defa tekrarlanabilir. Seanslar ortalama 45-60 dakika arasında sürmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.