Davines Curl Building Serum Nasıl Kullanılır – Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Davines Curl Building Serum Nasıl Kullanılır – Kullanıcı Yorumları

Davines Curl Building Serum Nasıl Kullanılır – Kullanıcı Yorumları

Kalın ve kıvırcık saç telleri olanlar için saçları şekillendirmek ve kabarmasını engellemek için oldukça iddialı olan Davines curl building serumu araştırdık. Piyasadaki diğer ürünlerden farkı nedir? Gerçekten işe yarıyor mu? Nasıl kullanılır ve gerçek kullanıcı yorumlarını da bulabileceğiniz yazımızda aklınıza takılan tüm sorunların cevaplarını bulabilirsiniz. Öncelikle bu ürünü genel olarak incelemek ve vaadler nelerdir bundan bahsetmek istiyorum. Davines curl building serum adından da anlaşılacağı üzere bukleleri belirginleştirmek için kullanılan bir ürün. Bunun dışında bir de elektriklenerek kabaran saçlar için de çözüm oluyor.

davines curl building serum nasıl kullanılır

Davines Curl Building Serum Nasıl Kullanılır

Saçlarınızda harika bukleler oldun istiyorsanız Davines Curl Building serumu nemli saçlara uygulamak gerekiyor. Sonrasında ise saçları istediğiniz gibi ister elleriniz ile isterseniz de bir saç şekillendirici aparat ile şekillendirin. Neme karşı dirençli olan Davines Curl Building serum saçları hem daha parlak ve canlı hem de elektriklenme olmadan bütün ve parlak buklelere kavuşturur.

Davines Curl Building Serum Fiyatı

Davines curl building serum 95 TL ile satışta olan bir ürün. Pek çok seçkin kuaför, eczane ve güzellik marketlerinde bulunmakta. Bununla birlikte seçili marketlerde de zaman zaman görmek mümkün.

Davines Curl Building Serum Kullanıcı Yorumları

Yahya B. : Saçlarım hem uzun hem de kıvırcık ve çok gür. Hal böyle olunca eğer bakımsız olursa saçlarımdan yüzümün görünmesi imkansız. Yurt dışından gelen bir arkadaşım gelirken getirmişti bu serumu ve o günden bu güne bittikçe tekrar tekrar aldığım yegane saç ürünü budur.

Kübra Y. : Üniversitede okuyorum ve saçlarım şaka yollu her ortamda dalga konusu olduğu için ister istemez ben de her gün eve gelip saçlarım için çözüm yolları arardım. Davines Curl Building serumu kullandığımdan beri herkes saçlarımdan imrenerek bahsediyor. Biraz miktarına göre pahalı da olsa bu iş için piyaadaki en iyi ürün bence.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.