Aşk Alevi Saç Rengi – Modelleri ve Bakımı – Alımlı Kadın

Aşk Alevi Saç Rengi – Modelleri ve Bakımı

Aşk Alevi Saç Rengi – Modelleri ve Bakımı

Aşk alevi saç rengi adından da anlaşılacağı üzere kızıl saç renklerinin ana kraliçesidir. Hem çok keskin ve dikkat çekici hem de son derece sexy olan bu saç rengi ile siz de kendinizi baştan aşağı değişmiş hissedebilirsiniz. Aşk alevi saç rengi kimlere yakışır sorusu eminiz ki herkesin aklına geliyordur. Bu sorunun en net cevabı hiç şüphesiz “tüm kadınlara”dır. Aşk alevi saç rengi de diğer tüm saç renkleri gibi kullanmasını bilen bütün kadınlara yakışacaktır. Bu tarz iddialı saç renkleri genellikle düzenli bir bakım istese de aslında çok zor bir bakım da değildir.

Aşk Alevi Saç Boya Markaları Nelerdir?

Aşk alevi olarak adlandırılan bu harika kızıl saç rengini pek çok saç boya markası koleksiyonunda bulunduruyor. Ama en yakın tonda yalnızca iki markada bulunakta, bunlardan ilki NevaColor 66.46 Volkan Kızılı bir diğeri ise Wella Koleston 66.46 Aşk Alevi her iki kutunun da fiyatları yaklaşık olarak aynı. Kullanıcı yorumlarına bakılırsa her ikisi de çok kaliteli ve canlı sonuçlar çıkarıyor.

Aşk Alevi Saç Rengi Bakımı

Aşk alevi saç rengi mutlaka düzenli bakım ister. Bu bakımlar yapıldığında bu saç renginden çok memnun kalırsınız. Fakat belirtmekte fayda var ki her kızıl saç rengi bu renkte de akma oluyor. Bunu henüz engelleyecek bir gelişme olmadı maalesef. Bakım yapmak için hangi adımları izlemek gerekir bunlardan bahsedelim.

  • Mutlaka boyalı saçlara özel şampuan kullanmalısınız. Özellikle kızıl saçlar için üretilen harika bakım serileri var bunlar bu anlamda oldukça işinize yarayacaktır.
  • Saç kremi kullanmak saç renginin ömrünü uzattığından sizin açınızdan olmazsa olmazlarınıza eklenmelidir.
  • Saçlarınızı çok sıcak su ile yıkamak saç yapınıza zarar verdiği gibi saç boyanızın da hem daha kalitesiz görünmesine sebep olur hem de boyalar çok daha hızlı akar.
  • Saç maşası ve düzleştirici kızıl saç düşmanı olarak biliniyor bu elektronik saç aletlerinden mutlaka uzak durmalısınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.