Nano Hair Serum Nedir – İşe Yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Nano Hair Serum Nedir – İşe Yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları

Nano Hair Serum Nedir – İşe Yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları

Son zamanlarda sosyal medya ve internette oldukça popüler olan saç serumları gerçekten işe yarıyor mu? Geçtiğimiz günlerde sizlere mavi saç serumu hakkında bilgilendirme yapmıştık buraya tıklayarak mavi saç serumu hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz. Şimdi ise yine son zamanlarda internette adını sıklıkla duyduğumuz Nano Hair Serumdan bahsedicem. Nano Hair Serum nedir? Gerçekten işe yarıyor mu? gelin aklınıza takılan takılan bu soruların cevaplarına hep birlikte bakalım..

Nano Hair Serum İşe Yarıyor Mu?

Nano hair serumu incelediğimiz zaman küçücük bir serum şişesinin 90 TL gibi bir rakama satıldığını görmekteyiz. Peki diyelim ki biz bu parayı 5 ml küçücük bir nano hair serum için verdik, karşılığında gerçekten bize vaad ettiği saçları veriyor mu? Tabi ki mavi saç serumu gibi nano hair serum da tamamen para tuzağı.. Nano Hair Serum reklamlarında Wayne Rooney’in görsellerini görmekteyiz. Sanki Wayne Rooney bu ürünü kullanmış da saçları çıkmış gibi bir hava yaratmaktalar. Ancak internette küçük bir araştırma yaptığımız zaman Wayne Rooney’in geçtiğimiz günlerde saç ekimi yaptırdığını görüyoruz. Yani kısacası Nano Hair Serumu sizlere önermiyoruz zira saçlarınız çoğalsın derken tamamen saçsız kalma ihtimalini kimse göze almamalı..

Nano Hair Serum Kullanıcı Yorumları

Ahmet: Nano hair firmasının Anka İnteraktiv bayisinden 175 TL’değerinde şampuan aldım. Memnun kalmadım, iade etmek istedim. Onları aradım bana dediler ki ayın 15’inde sizi arayıp iade işleminizi yapacağız. Bana geri dönmeyince ben de aradım ama defalarca aradığım halde ne cevap verdiler ne de geri dönüş sağladılar.

Ali: Nano Hair adlı ürünü aldım. Ürün saç dökülmesini durdurmadı, yeni saç da çıkartmadı. Söylenildiği gibi 3 aylık kürden kullandığım halde hiç bir işe yaramadı.

Zeynep: iki kutu nano hair aldım. İlk kutu bitti 1700 saç çıkacak dediler, hiç bir faydası yok. İnsanlar bu kadar yanıltılmaz. Bu kadar para dışarıya boşa gidiyor.

Yukarıdaki nano hair serum gerçek kullanıcı yorumlarından sadece bir kaç tanesi..

Sosyal Medyada Paylaşın:

6 yorum

  1. Yeni aldım şayet fayda göremezsem sosyal medyadan bu ürünü tanıtan kişi ve kişilerin bu cihanda ve öbür cihanda sürüm sürüm sürünürler hem kendilerinden çıksın hemde yakınlarından EĞER FAYDASINI GÖREMEZSEM tabiki

  2. Eğer yorumlar doğruysa hepinizin Allah belasını versin aldığınız paralar burnunuzdan gelsin bu yazım özellikle ürünün Türkiye temsilcilerine

  3. Ürünü aldım kullandım hiç bir işe yaramadığını gördüm millet nasıl fayda görmüş

  4. Ben yeni aldım ilk günimde saçımı çok düşürdü iyade. Etmek istiyorum hiç beğenmedim yorumları geç okudum doğru yazmışlar pişman etdim aldığıma

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.