Zalain Krem Nedir? Bu Krem ile Mantara Artık Son – Alımlı Kadın

Zalain Krem Nedir? Bu Krem ile Mantara Artık Son

Zalain Krem Nedir? Bu Krem ile Mantara Artık Son

Zalain krem, topikal bir antifungaldir yani maya, küf ve mantar enfeksiyonlarını iyileştiren bir kremdir. Peki, Zalain krem nedir?, Nasıl kullanılır?, Yan etkileri nelerdir?, Ne işe yarar? gibi soruların cevaplarını sizler için araştırdık.

Zalain Krem Nedir?

Zalain krem elinizde oluşan mantarlar, ayak parmaklarınızda oluşan mantarlar, vucüt mantarı ve saçkıran gibi mantar çeşitlerine iyi gelen bir krem çeşididir. Zalain krem içeriğindeki maddeler tropikal olduğu için hiç bir zararı yoktur. Ancak Zalain krem oral, intravajinal, rektal olarak, dudaklarda veya gözlerde kullanılmamalıdır. Zalain krem, aktif bileşen olarak sertakonazol nitrat içerir ve mantarların büyümesini yavaşlatarak çalışır.

Bu kremin güncel fiyatı 14.05 TL’dir.

Zalain Krem Nasıl Kullanılır

Bu ilacı uygulamadan önce etkilenen bölgeyi temizleyin ve kurulayın. İlacı etkilenen bölgeye eşit şekilde dağılana kadar sürün ve hafifçe ovalayın. Etkilenen bölgeyi doktorunuz tarafından aksi belirtilmedikçe bandajlamayın veya sarmayın. Bu kremi kullandıktan hemen sonra ellerinizi yıkayın.

Enfeksiyonunuzu tamamen temizlemek için, semptomlarınız birkaç gün içinde düzelse bile, bu kremi tüm tedavi boyunca kullanmaya devam edin. Herhangi bir dozu kaçırmayın.

Bir doz kaçırırsanız, mümkün olan en kısa sürede kullanın. Bir sonraki dozunuzun zamanı gelmişse, kaçırılan dozu atlayın ve normal doz programınıza geri dönün. Bir seferde iki doz kullanmayın. Bu kremin nasıl kullanılacağı hakkında sorularınız varsa doktorunuza danışın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.