Yeni Trend : Hasır Terlik Modelleri – Alımlı Kadın

Yeni Trend : Hasır Terlik Modelleri

Yeni Trend : Hasır Terlik Modelleri

Hasır terlik modası tüm dünyayı sarmış durumda. Bu varla yok arasındaki hafifliği ve %100 doğal malzemeden üretildiği içinde oldukça sağlıklı olan hasır terlik modellerini biz de çok ama çok sevdik. İlerleyen zamanlarda hasır terlik nasıl yapılır merak edenler için de harika bir video paylaşacağız. Siz de bu yıl hasır terlik akımına kapılıp gidenlerdenseniz bu harika modelleri de mutlaka görmelisiniz. Piyasada olan hiç bir hasır terliğe benzemeyen bu terlikler tamamen el yapımı. Özenle toplanan malzemeler uzun uğraşlar sonrasında örülmeye hazır oluyor ve örüldüğünde ise tüm dünyayı peşinden koşturacak kadar güzel oluyor.

Hasır Terlik Nasıl Yapılır?

Hasır terlik örebilmek için mutlaka kaliteli ve kopmayan ama bir o kadar da kolay örülebilen özel bir malzeme gerekmekte. Hemen hemen her sulak alanda yetişen bu malzemeler farklı yapım aşamalarını tamamladığında hasır terlik örmeye uygun oluyorlar. Hasır terlik modellerin sandalet olanları da var galerimizde ve ben en çok ilk görseldeki hasır terliği sevdim. Bu yıl siz de bir tane hasır terlik almayı düşünüyorsanız mutlaka fotoğraf galerimize bakmalısınız.

Hasır Terlik Fiyatları

Tamamı el yapımı olan hasır terlik modelleri bu yüzden biraz pahalı. Aşağıdaki her bir hasır terlik modeli 80-150 dolar arasında değişmekte. Ülkemizde henüz el yapımı hasır terlikler yok bu yüzden tek alternatif yurt dışından edinmek ama el yapımı olması şart değil derseniz pek çok firma koleksiyonunda hasır terliklere yer verdi. Onların fiyatları ise 150 TL ile başlamayarak artmakta.

2019 hasır terlik

hasır terlik sepeti hasır terlik trendyol hasır terlik yapımı hasır terlik toptan hasır terlik hasır terlik zara hasır terlik mango
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.