Vichy Saç Bakım Serumu Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Vichy Saç Bakım Serumu Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

Vichy Saç Bakım Serumu Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

vichy sac bakım serumu, vichy dercos neogenic saç bakım serumu, vichy dercos neogenic saç bakim serumu 28 x 6 ml, vichy dercos densi solution saç bakım serumu 100 ml, vichy dercos densi solution saç bakım serumu, vichy sac bakım serumu nedir, vichy sac bakım serumu ne işe yarıyor, vichy sac bakım serumu ne işe yarar, vichy sac bakım serumu fiyatı, vichy sac bakım serumu içeriği, vichy sac bakım serumu kullanıcı yorumları, vichy sac bakım serumu fiyatı, gibi aklınıza takılan tüm bu soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Vichy Saç Bakım Serumu Nedir

Vichy saç bakım serumu, kadınlar için özel üretilmiş olarak piyasaya çıkan saç dökülmesini önleyici bir saç bakım ürünüdür.

Vichy Saç Bakım Serumu Ne İşe Yarar

Vichy saç bakım serumu, saçlarınızı kökten uca besleyerek dökülmesini engeller. Özellikle mevsim geçişlerinde ve ya strese bağlı olarak saçlarımız dönem dönem normalden fazla dökülmeye başlayabiliyor. Böyle dönemlerde imdadımıza yetişmek için üretilmiş olan vichy saç bakım serumu gerçekten işe yaradığını söyleyebiliriz. Çünkü saçlarımın dökülmesinden aşırı derece şikayetçi olduğum dönemden geçiyorken vichy saç bakım serumuna rastladım ve bizzat kendim deneyimleme fırsatım oldu. Sadece bir hafta kullanım sonrası saçlarımın dökülmesi azaldı. Önceden avuç avuç dökülen saçlarım şimdi hiç dökülmüyor diyemem tabi ama bir kaç tele kadar düştüğünü rahatlıkla söyleyebilirim.

Vichy Saç Bakım Serumu İçeriği ve Fiyatı

Vichy saç bakım serumu fiyatı biraz yüksek ama buna değer diyebiliriz. Vichy saç bakım serumu fiyatı indirim döneminde 335 TL’dir.Aminexil: Saçı kökünden güçlendirir.
Arginine: Mikro sirkülasyonu güçlendirerek saçın doğal büyümesini canlandırır.
Spf 94: Saç telinin kalınlaşmasını sağlayarak kökten uca daha dayanıklı olmasını sağlar.
Octeine: Saç dökülmesinde etkin rol oynayan saç derisindeki mikro dengesizliği azaltır.
Vichy Termal Suyu: Dış etkilere karşı saç derisinin güçlenmesinin sağlar.

Vichy Saç Bakım Serumu Nasıl Kullanılır

1.Şişenin üstündeki koruyucu kapağı çıkarmadan ya da delmeden aplikatörü dik olarak şişenin üstüne koyun ve aplikatörü sıkıca kapanana kadar döndürerek kapatın.
2.Aplikatörün ucundaki metal başlığı çıkarmayın.
3. Ürünün dökülmesi için kapağın üstünden aşağı doğru bastırın. Uygulamayı yaparken şişe dikey pozisyonda tutulabilir.
4.Eğer çok yavaş akarsa, şişeyi çalkalayın, Eğer çok hızlı akarsa, aplikatörü biraz daha sıkıştırın.
5.Masaj yaparak eşit bir şekilde yayılmasını sağlayınız.

Vichy Saç Bakım Serumu Kullanıcı Yorumları

Yukarıda sizlere kendi deneyim sonucumu yazdım. Eğer sizde vichy saç bakım serumunu alıp kullandıysanız bizlere ve bu ürünü almak isteyenlere yorum olarak önerilerinizi yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.