Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

Uraw sıkılaştırıcı duş jeli nedir, uraw sıkılaştırıcı duş jeli işe yarıyor mu, uraw sıkılaştırıcı duş jeli ne işe yarar, uraw sıkılaştırıcı duş jeli kullanıcı yorumları, uraw sıkılaştırıcı duş jeli içeriği, uraw sıkılaştırıcı duş jeli nasıl kullanılır, uraw sıkılaştırıcı duş jeli fiyatı, nedir gibi aklınıza takılan tüm bu soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Nedir

Uraw sıkılaştırıcı duş jeli, içeriğindeki özel formülü sayesinde cildin sıkılaşmasını ve yenilenmesini sağlayan duşta kullanılan bir duş jelidir.

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Ne İşe Yarar

Uraw sıkılaştırıcı duş jeli, cildin sarkmasını önleyerek sıkılaşmasını sağlar. Cildi yeniler ve cilde parlaklık katar. Uraw sıkılaştırıcı duş jeli, cilt üzerindeki gözenekleri açar. Aynı zamanda uraw sıkılaştırıcı duş jeli selülit oluşumunu engeller. Bunun için uraw sıkılaştırıcı duş jelini selülit olan bölgeye duş sırasında dairesel masajlar yaparak uygulamanız yeterli.

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Fiyatı ve İçeriği

Uraw sıkılaştırıcı duş jeli fiyatı, 180 TL olup dönemsel indirimlerle birlikte şu anki güncel fiyatı 94 TL’dir.

Lavanta yağı Özü: Çok özel bir çiçek olan Lavanta yağı çatlamış cildin iyileşmesine ve kurumasının önlenmesine katkıda bulunurken cildi sıkılaştıran bu bitki cildin gençleşmesine ve kuvvetlenmesine olanak sağlar.

Guarana kahve çekirdeği: Bilinen ve klasik kahve çekirdeğinden 3 kat daha çok kafein içeren Guarana kahve çekirdeği içeriği maddesi ile cilt yüzeyinin yenilenmesine, parlaklıklaşmasına destek olur.

Nar ekstresi: Vücudun bir bölgesindeki gevşeme ve sarkmaların toparlanmasına katkıda bulunur.

Amber çiceği: Cildin sıkılaşmasına ve pürüzsüzleşmesine destek olur.

Shea yağı: Cilt sıkılaştırma ve besleme etkisi olan shea yağı, E, D ve F vitaminleri zenginliğinden cildi temizler.

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Nasıl Kullanılır

Uraw sıkılaştırıcı duş jelini, duş sırasında vücudu yumuşattıktan sonra lif ile dairesel hareketlerle , özellikle selülite duyarlı kalça, karın, bel, bacak ve kol bölgelerine masaj yaparak sürün. 5 dakika bekleyip iyice durulanın.

Uraw Sıkılaştırıcı Duş Jeli Kullanıcı Yorumları

Ceyda: ilk kullanımdan itibaren farkı hissettim diyebilirim. Özellikle duştan çıktıktan sonra üst bacak bölgemde daha sıkılaşmış hissettim kesinlikle parayı hakediyor

Aslı:daha önce mavi serumu alıp memnun kalmıştım bu duş jelini görünce gözü kapalı sipariş verdim 2 hafta düzenli kullanım sonucunda selülitlerimde azalmalar oluşmaya başladı bile

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.