Sinoz Serum Nedir – Ne İşe Yarar- Nasıl Kullanılır – Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Sinoz Serum Nedir – Ne İşe Yarar- Nasıl Kullanılır – Kullanıcı Yorumları

Sinoz Serum Nedir – Ne İşe Yarar- Nasıl Kullanılır – Kullanıcı Yorumları

Sinoz serum ne işe yarar, sinoz altın parçacıklı serum, sinoz serum nasıl kullanılır, sinoz serum kullanıcı yorumları, sinoz serum şikayet, sinoz serum kullananların yorumları gibi aklınıza takılan hemen her soruya cevap bulabileceğimiz yazımızı okumadan alışveriş yapmayın. Bildiğiniz üzere sinoz iki farklı serum ile şuan piyasada adından sıkça bahsettiriyor. Serumlardan birisi Sinoz 24K Gold Beauty Serum  diğeri ise Sinoz %10 C Vitamini Serumu. Her ikisi için de internette oldukça fazla yorum var. Biz de bu yorumları sizler için derledik. Bakalım sinoz serum kullananlar bu serumlar için neler söylemişler.

Sinoz Serum Ne İşe Yarar?

Sinoz  iki farklı serum çeşidi ile iki farklı işlem amaçlamaktadır. Bu sorunlardan ilki 24 ayar altın parçacıklı yaşlanma karşıtı aydınlatıcı ve nemlendirici özelliğe sahip olan serumdur. Terim’in içerisinde altın parçacıklarının dışında kolajen ve hyaluronik asit bulunmaktadır. Bu sayede daha aydınlık, ışıl ışıl ve daha sıkı bir cilt vaad etmektedir.

Sinoz %10 C vitamin içerikli serum ise ciltte bulunan renk tonu eşitsizliklerin düzelterek daha eşit bir cilt rengine sahip olmanızı sağlarken C vitamini içeriği sayesinde lekeli görünümden kurtulmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda C vitamini cildin yorgun, cansız ve donuk görüntüsünü alarak daha sağlıklı bir cilt görünümüne sahip olmanızı sağlar.

Sinoz Altın Serum Nasıl Kullanılır?

Sinoz altın serumu kullanırken dikkat etmeniz gereken ilk şey senin uygulamadan önce cildin yeteri kadar temizlenmiş olması gerektiğidir. Cilt temizlendikten sonra uygun miktarda Sinoz altın parçacıklı serum cilde parmak uçları yardımıyla uygulanır ve dairesel hareketlerle masaj yapılır.

Sinoz %10 C Vitamini Serum Nasıl Kullanılır?

Sinoz C vitaminli serum göz çevresi dışındaki tüm cilde uygulanabilir. Bunun için yapılması gereken ilk işlem cildin temizlenmesidir. Günde iki defa kullanıma uygundur. Gece temizlenmiş cilde dairesel hareketler ile uygulanırken gündüz makyaj yapmadan hemen önce içinde uygulanmalıdır. C vitamin içerikli serum oda sıcaklığında tutulmalıdır.

Sinoz Serum Fiyatı Nedir?

Sinoz serum fiyatı dönemsel indirimlerin dışında 30 ml’lik ambalaj için 159 TL’dir. Bazı özel günler için kampanyalar yapılmaktadır. Veya sorunların devam ürünleri paket halinde daha uygun bir fiyata denk gelmektedir. Bu anlamda promosyon dönemleri ve kampanyalarını takip etmek satın alacak kişiler için daha uygun olacaktır.

Sinoz Serum Kullanıcı Yorumlar

Hidayet D. : Sinoz serumun C vitaminli olanı Instagram üzerinden görerek sipariş ettim. Kullandığım günden beri dilindeki nemlendirmesini ve dokusunu çok seviyorum. Bunun yanı sıra küçük güneş lekelerimi de yavaş yavaş açmaya başladığını fark ettim. Bu yüzden Sinoz serum kullanmak isteyip merak eden kişilere gönül rahatlığı içinde tavsiye edebilirim.

Eftal G. : Sinoz altın parçacıklı serumu çok merak ederek satın aldım. Özellikle cildin de bıraktığı aydınlık hissi çok sevdim. Her ne kadar paket üzerinde yazmasa da ben buzdolabında bekletmeyi ve daha sonrasında ki sürdüğüm de yüzüme verdi serili çok seviyorum. Satın almak isteyen herkese Sinoz altın parçacıklı serumu tavsiye ederim.

Dilara A. : Sinoz C vitaminli serum kullanıyorum ve yaklaşık olarak bir hafta hiç aksatmadım. Cildim karmadan yağlı ya dönük olmasına rağmen bu serum hiçbir şekilde yağlı bir his bırakmıyor. Lekeleri giderme durumunu henüz gözlemleyemedim ama cildimde bıraktığı etkisini beğendim diyebilirim.

Münire İ. : Altın parçacıklı Sinoz cilt bakım serumunu geceleri yatmadan önce uyguluyorum. Kullanmadığım zamanlarda uyandığımda cildim çok donuk ve yorgun görünüyordu fakat bu serumdan sonra çok aydınlık çok sağlıklı görünüyor. Bu yüzden satışta olduğu süre boyunca Sinoz altın parçacıklı serumu kullanmaya devam edeceğim.

Sinoz serum kullanan ve kullanmak isteyen tüm okurlarımızın yorum kısmından sorularını ve önerilerini paylaşmasını rica ediyoruz. Bu sayede sinoz serum kullananlar ve kullanmak isteyen kişiler için güzel bir bilgi alışverişi olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.