Simli Abiye Elbise Modelleri – Alımlı Kadın

Simli Abiye Elbise Modelleri

Simli Abiye Elbise Modelleri

Simli abiye elbise modelleri balo, düğün, mezuniyet partileri ve diğer pek çok eğlenceli gecelerde biz kadınlar tarafından tercih ediliyor. siz de eğer bulunduğunuz ortamda dikkat çekmek istiyorsanız bu harika simli abiye elbiselere bakmalısınız. Çünkü bu elbiseler benim bu güne kadar gördüğüm en iddialı simli elbise modelleri. Özellikle de sezonun trend detayları ile tasarlanmış bu modellerde her vücut tipine yakışacak tarzda elbiselerin olması çok güzel düşünülmüş bir detay.

Simli Abiye Elbise Fiyatları

Fotoğraf galerimizdeki simli elbise modelleri Londra’da bir tasarım evinde tasarlandı. Bu yüzden fiyatlarını dudak uçuklatma ihtimali bulunduğundan paylaşamıyorum 🙂 Ama ortalama bir fiyat vermemiz gerekirse simli abiye elbise modelleri 1500 TL ile başlıyor ve 10000 TL’ye kadar devam ediyor. Aşağıdaki simli abiye elbise modelleri bu fiyat aralığında değil tahmin edersiniz ki.

Simli Abiyeler Nasıl Kombinlenmeli?

Simli abiye elbise modelleri zaten oldukça gösterişli olduğundan mümkünse ten rengi bir topuklu ayakkabı tercih edilmelidir. Bu sayede tepeden tırnağa göz yorucu olmaktansa asil bir duruş yakalamış olursunuz. Ayrıca aksesuar tercihleri de yine tıpkı ayakkabı seçimindeki gibi oldukça sade olmalıdır. Örneğin çok ışıltılı bir abiye elbise ile kolye kullanılmamalıdır. Bunun yerine zarif bir inci küpe ta da tek taşlı bir çift pırlanta küpe bu tarz elbiseler için ideal olacaktır.

gümüş simli abiye elbise

beyaz simli abiye elbise altın simli abiye elbise mavi simli abiye elbise pudra simli abiye gri simli abiye 2019 simli abiye simli abiye
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.