Selin Beauty El ve Vücut Peelingi İşe Yarıyor mu? – Alımlı Kadın

Selin Beauty El ve Vücut Peelingi İşe Yarıyor mu?

Selin Beauty El ve Vücut Peelingi İşe Yarıyor mu?

Selin Ciğerci’nin markası olan Selin Beauty her geçen gün ürün yelpazesine yeni bir ürün daha ekliyor. Bugün eklenen ürün ise el ve vücut peelingi. Üç farklı çeşidi buluna el ve vücut peelingi için Selin Ciğerci övgü ile bahşediyor. Biz de sizin gibi merak edenlerden olduğumuz için hemen bir tane sipariş verdik ve gelir gelmez deneyip size ürün hakkındaki gözlemlerimizi yazacağız. Selin Beauty el ve vücut peelinginin fiyatını merak edenler için her üç çeşit için de ortak fiyat 99,80 TL. Bu fiyata kargo ücreti de dahil ya da bir başka deyişle kargo ücretsiz.

Selin Beauty El ve Vücut Peeling çeşitleri Çikolata&kahve, vanilya&tarçın, çilek&hibiskus. Biz hiç risk almadan çikolata ve kahveli olan peelingi tercih ettik. Ürün henüz gelmemiş olsa da ilk bakışta bir peeling için biraz pahalı bulduk, ayrıca ürün gramaj bilgisi de sitede bulunmadığı için çok küçük bir paket olması ihtimalinden de biraz tedirgin olduk doğrusu. Bu konu hakkında ürün geldiğinde yine bilgilendirmek anlamında yazımıza bir edit yapacağız. Ürünün içerisinde bitkisel yağların bulunduğu ve bu sayede cildin gün boyu nemlenmiş olacağı ve deniz tuzu içeriği sayesinde de peeling etkisinin daha etkili olacağı belirtilmiş. Ayrıca seçilen koku çeşidinin de gün boyu vücutta kalma vaadi de bulunmakta. Eğer son Vaad doğru ise gerçekten biz çok memnun kalacağız şimdiden.

Selin Beauty el ve vücut peelinginden siz de alıp denediyseniz bizimle yorum kısmından fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın lütfen.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Yani aldım Selin ciğerci’nin body peeling içindeki kuyruk yağı gibi yapışıp kalıyor arınmıyor nemli değil de yağlı bir his bırakıyor ben beğenmedim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.