Salaş Pantolon Modelleri – Alımlı Kadın

Salaş Pantolon Modelleri

Salaş Pantolon Modelleri

2019’un moda trendlerinden biri salaş pantolon. Uzun zamandır alışık olmadığımız bu tarz giyim haliyle nasıl kombinleneceğine dair düşündürüyor. Salaş pantolon nasıl kombinlenir? Sorusunun cevaplarını bu konuda rehberlik etmesi düşüncesiyle sizler için araştırdık.

Salaş Pantolon Nasıl Kombinlenir

Tek stille sınırlı kalmayıp ispanyol paça, bol paça, desenli ve boru paça gibi birkaç çeşitini gördüğümüz salaş pantolonların farklı parçalarla birleştirilmesi de haliyle değişiyor.  Bu tarz pantolonların bel kısmından aşağıya doğru genişleyerek inen bir duruşu vardır. Oldukça bol görünen bol paça salaş pantolonunuzun paça boyunu kısa olarak kullanmalısınız. Paça kısa olunca haliyle ayakkabı tamamen ortaya çıkıyor. Bu yüzden ayakkabınızın seçimi ve kendine güvenli duruşu önemli. Bu stil pantolonların altında stiletto model ayakkabı çok zarif duracaktır. Bol paça salaş pantolonunuzun üstüne dar bir body tercih edebileceğiniz gibi bu yılın trendi olan salaş gömlek, bluz veya tişört de kullanabilirsiniz. Bu parçaların alt kısmını pantolonunuzun içine almalısınız. Bu şekilde daha bir estetik ve dökümlü bir hava yakalarsınız.

Desenlilerinin üzerine düz renk ve sade görünümlü bir bluz seçmelisiniz. Bir de bu bluzunuzu pantolonunuzun içinde kullandığınızda tarzsınız demektir! Veya göbek hizasında biten bluzlar da desenli salaş pantolonlarda yine hoş bir kombin parçası olur.

2019 Salaş Pantolon Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.