Renkli Dövme Modelleri – Alımlı Kadın

Renkli Dövme Modelleri

Renkli Dövme Modelleri

Sizlere daha önceki yazılarımızda daha küçük tarzda dövme modellerinden bahsetmiştik. Bu yazımızı ise daha büyük ve renkli dövme modelleri yaptırmak isteyenler için hazırladık. Her şey tamam kararınızı verdiniz kesin renkli dövme yaptıracaksınız ama bildiğiniz üzere her ne kadar teknoloji gelişmiş olsa artık sildirmek mümkün gibi gözükse de mutlaka deride bir iz bırakacağı için kesinlikle iyi düşünüp yaptırmanız gerekiyor. Sonuçta renkli dövme modelleri bir ömür vücudunuzda göreceğiniz bir şey..

Dövme Yaptırırken Çok Acı Hissedilir Mi ?

Dövme yaptırırken çok acı hissedilmez . Tarif edilebilen bir durum da değildir. Yaklaşım olarak ağda ve epilasyondan daha az acıdığı söylenmektedir. Ama tabi ki yapılacak bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Renkli Dövme Zamanla Solar Mı?

Renkli yada siyah-beyaz dövmenin , doğru yapıldığı sürece solması gibi bir durum söz konusu değildir.Herkes dövmelerinin ilk yapıldığı günkü  gibi kalmasını hayal etmektedir. Fakat dövmenin tam anlamıyla oturması yani o bölgedeki derinin  kendini toplama süresi ortalama 6 ile 12 ay arasıdır.Bu sürede bölgeden atılan derinin yerine  tekrar güçlü deri gelir ve dövme oturmuş olur. Burada renklerin canlılığı , iyileşme sürecindeki bakıma , kişinin deri rengine ve gözenek yapısına bağlıdır.

Kişi ne kadar beyaz tenli ise o kadar parlak ve canlı görünen bir dövmeye sahip olur.

Renkli Dövme Modelleri

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.