Otantik Kıyafet Modelleri – Kombinleri ve Fiyatları – Alımlı Kadın

Otantik Kıyafet Modelleri – Kombinleri ve Fiyatları

Otantik Kıyafet Modelleri – Kombinleri ve Fiyatları

Her yaz tatile çıkanların çok iyi bildiği bir şey varsa o da turizm yerlerinde otantik elbise, otantik bluz, otantik tulum, otantik gömlek gibi pek çok otantik giyim malzemesi çok popülerdir. Mutlaka bir parça alırsınız dayanamayıp. Ben özellikle birkaç instagram butiğindeki otantik kıyafetlere bayılıyorum. Hatta fotoğraf galerimizde bulunan bütün otantik kıyafetler de o instagram butiğinden. Otantik elbise modelleri özellikle şu sıralar çok fazla sokak modasına yansıdı. Bunların içerisinde de keten kumaşlı olan parçalar ağırlıkta. Özellikle haki tonları bu yıl çok moda yine kiremit rengi de denilen tarçın renkli otantik elbise ve tulum modellerine mutlaka bakmalısınız.

Otantik Kıyafet Fiyatları Nedir?

Otantik kıyafetler öyle çok kolay bulunabilecek kıyafetler olmadığından alırken biraz araştırmanız gerekiyor. Özellikle doğal ve organik kumaştan kıyafetler arıyorsanız mutlaka hazır giyim sektörü fiyatlarından farklı olduğunu hesap etmelisiniz ki sonradan şok olmayasınız. Ben bu yaz bir otantik elbise modeli beğenmiştim bir kısmı tığ işi bir kısmı ipek gibi beyaz bir parçaydı ve fiyatı 380 TL idi. Almadım ama aklım hala o elbisede ne yalan söyleyeyim 🙂

Otantik bluz modellerinde fiyatlar ise elbiselere nazaran biraz daha insaflı. Ben böyle söylüyorum diye sakın pahalı aldığınızı düşünmeyin çünkü her nereden alırsanız alın iyi ve kaliteli tüm otantik kıyafet fiyatlarının piyasası bu şekilde. Gömlek ve bluzlarda otantik seviyorsanız mutlaka en az 150 TL gözden çıkarmalısınız.

Otantik Kıyafetler Nasıl Kombinlenmeli?

Otantik kıyafet seviyorsanız bunları asla modern parçalar ile kombin yapmamalısınız. Ben otantik kıyafetleri daha çok deri parçalar ile yakıştırıyorum. Bunun yanı sıra el işi kolyeler veya saç aksesuarları ile tam da ruhunu buluyor kıyafetler. Bu anlamda ne kadar el işi, doğal malzeme varsa otantik elbiseleri kombinlerken faydalanabilirsiniz. Ayrıca sıra sıra uzun kolyeler ve gösterişli metal küpeler de otantik kıyafetler ile kombinlenirken size kolaylık sağlayacaktır.

otantik uzun elbise modelleri

otantik kıyafet kombinleri otantik bluz kombinleri haki keten otantik elbise keten gömlek elbise modelleri otantik salaş elbise modelleri şaman otantik giyim otantik elbise otantik gömlek modelleri keten otantik tulum modelleri otantik tulum modelleri otantik bluz modelleri otantik elbise dikimi otantik giyim
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.