Örgü Bikini Modelleri – Alımlı Kadın

Örgü Bikini Modelleri

Örgü Bikini Modelleri

Hazır giyim sektörünün hazırlamış olduğu bikini modellerinden sıkıldıysanız örgü bikini modelleri tam da size göre olabilir. Özellikle plajlarda ve havuzlarda herkesle aynı olmaktansa farklı görünmeye seviyorsanız eğer kendi bikininizi örebilirsiniz. Şu sıralar özellikle örgü bikini modellerinde Brezilya akımı var. Onların kendine has esmer tenlere ile muhteşem uyumlu ve canlı görünen rengarenk ipler ile örülmüş bikini modelleri gerçekten muazzam.

Örgü Bikini Çok Su Tutar Mı?

Bikini örme fikri ilk başta ıslandığında suyu çok çekeceği düşünüldüğü için pek parlak gelmeyebilir. Ama durum hiç de sandığınız gibi değil. Çünkü örgü bikini modelleri için özel olarak tasarlanmış ipler bulunmakta. Bu sayede ister denize ister havuza girin örgü bikininizin formu asla bozulmayacak. El örgüsü bikini modellerini çok beğeniyor ama bir türlü yapabileceğinize inanmıyorsanız, belki annelerinizden yardım isteyebilirsiniz. Ben kesinlikle bunlardan bir tane istiyorum ama asla kendi başıma başaramam. Bu yüzden ben kesinlikle annenden yardım isteyeceğim. Sağ olsun kendisi örgü konusunda gerçekten muhteşemdir. Ama eğer anneniz de örgü bilmiyorsa sosyal medya üzerinden el emeklerini satışa çıkaran birbirinden becerikli kadınlar var. Eğer el örgüsü bikininizi bu kadınların yaptıklarından seçerseniz hem emekçi kadınlara destek olur hem de tam istediğiniz bir bikiniye sahip olursunuz. İlerleyen günlerde sosyal medya üzerinden satış yapan kadınların hesaplarını da onlardan izin aldıktan sonra burada paylaşacağım.

El Örgüsü Bikini Nasıl Yapılır?

Örgü bikini yapabilmek için öncelikle mutlaka 1 adet tığ ve bikini ipi almanız gerekiyor. İstediğiniz model tek renk ise işiniz daha kolay ama çok renkli ise birazcık daha fazla uğraş istiyor.Daha önce hiç tığ işi bir iş yapmadıysanız YouTube üzerindeki pek çok kanaldan konu ile alakalı bilgi sahibi olabilirsiniz. Gerekli malzemeleri her ilde ve ilçede bulunan tuhafiyelerden temin etmekte oldukça kolay. Birbirinden farklı motifler ile birlikte yapılan ya da sık iğne tekniği verilen örgü biçimi ile yapılan 2 çeşit örgü bikini modeli bulunmakta. Ama siz benim iki çeşit dediğime bakmayın bunlardan o kadar farklı modeller üretiliyor ki sonsuz model var da diyebiliriz aslında. Diğer odelleri görmek için pinterest üzerinden beni takip etmeyi unutmayın =)

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.