Nadixa Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Nadixa Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

Nadixa Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

nadixa krem, nadixa krem ekşi, nadixa krem kullananlar, nadixa krem nasıl kullanılır, nadixa krem ne işe yarar, nadixa krem prospektüs, nadixa krem tüylenme yapar mı, nadixa krem yan etkileri, nadixa krem yorumlar, nadixa kremi ne işe yarar, nadixa krem kullanıcı yorumları, nadixa krem muadili, nadixa krem fiyatı, nadixa krem içeriği, nadixa krem kullanım şekli, nadixa krem işe yarıyor mu, gibi aklınıza takılan tüm bu soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Nadixa Krem Nedir

Nadixa krem, Türkiye’de üretilmiş ilk tropikal kinolondur. Nadixa Krem, bakterilerin cilt üzerinde gelişip çoğalmalarını engelleyerek, bakterilerin neden olduğu iltihabi cilt bozukluklarında yararlı bir antibiyotiktir.

Nadixa Krem Ne İşe Yarar

Nadixa krem, akne vulgaris, sivilce, kıl kökü iltihabı ve bakterilerin neden olduğu cilt enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılmaktadır. Nadixa kremi kullananların çok fazla memnun kalmadığını görmekteyiz ama bu durum yanlış kullanım sonucu oluşan nedenlerden kaynaklıda olabilir. Çoğunlukla ergenlik dönemindeki gençlerde görülen sivilceler (akneler), alna ya da enseye yakın kıl köklerinde, erkeklerde sakal ve bıyık bölgesi, genital bölge, sırt gibi kir ve yağın yoğun olduğu yerlerdeki bakterilerin etkinliği sonucu oluşan içi irin dolu kabartılar ve pembe-kırmızı kabartılarla belirgin sivilcelerin (akne vulgaris) giderilmesi için reçete ediliyor. Kesinlikle uzman doktora danışılmadan kullanılmaması gereken Nadixa kremin içerisinde bulunan etken maddesine karşı alerjiniz varsa ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir.

Nadixa Krem Fiyatı

Nadixa krem fiyatı, 39.93 TL’dir. Nadixa kremi eczanelerden reçetesiz olarak satın alabilirsiniz. Ama bizce kullanmaya başlamadan önce mutlaka bir doktora danışmalısınız.

Nadixa Krem Muadilleri

Aknefloks krem, Magnis krem, Nabifeks krem ve Nadacne krem bu ürünün muadilleri arasındadır.

Nadixa Krem İçeriği

Nadixa krem, bakteriyel enfeksiyonu nötralize ederek çalışır ve aktif bir terkip maddesi olarak nadifloxacin içerir.

Nadixa Krem Nasıl Kullanılır

  • Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Tedaviniz süresince lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. Yanlış veya size tavsiye edilenden fazla kullanıldığı takdirde hastalığınızda  bir iyileşme sağlanmaz, aksine sağlığınıza ciddi zararlar verebilir.
  • İlacı sürmeden önce sivilceli yerleri su ile arındırıp, temiz bir havlu ile kurulamalısınız. Sivilcelerin olduğu cilde sürüp, hafif hareketlerle masaj yaparak yedirilmesini sağlayınız.

Nadixa Krem Kullanıcı Yorumları

Aslıcan: sivex felaketinden sonra cildime iyi gelen krem ,ama biraz yağlı bir yapısı var emilmiyor gibi hissettiriyor

Emre: bir anda ergenlik sivilceleriyle dolduğum şu anlamsiz dönemde sivilcelerime merhem olmasini umduğum ilaç .

Seda: kullanmaya başlayalı bir hafta olan akne kremi. yalnız, olan sivilceleri geçirmek bir yana nerdeyse üç kat arttırdı, baya moralim bozuk umarım düzeltebilir bu karmaşayı.

Canan: mevcut sivilcenin evrimini hızlandırdığını düşünüyorum. kabarcığı iz bırakmadan birkaç saat sonra patlatıyor. bu fonksiyonu başka merhemde görmedim. ama onu yüzünde sağa sola bulaştırmadan taşıması çok zahmetli. hatta iğrenç.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.