Minimal Dövme Modelleri – Alımlı Kadın

Minimal Dövme Modelleri

Minimal Dövme Modelleri

Dövme yaptırmayı isteyip cesaret edemeyenler derseniz eğer fotoğraf galerimizdeki minimal dövme modellerini çok beğeneceksiniz. Ben özellikle eller ve ayak bileklerine yapılan minimal dövme modellerini çok güzel buldum. Özellikle son dönemlerde Koreli sanatçıların yaptığı birbirinden güzel dövme modelleri tüm dünyanın trendinde. Kendi yaşamlarında da minimalizme önem veren uzak doğulular dövme tercihlerini de yine bu yönde yapmışlar

Farklı Minimal Dövmeler Nelerdir?

Büyük ve geniş dövmelerden sıkılan özellikle küçük detayları seven birisi iseniz bu dövme modelleri tam da size göre. Kim bilir belki de daha önce hiç bu tarz dövmeler yaptırmadın az ve direkt olarak göze çarpsın istemiyorsunuz. ilk bakışta görünmeyen Ama özellikle incelendiğinde göze çarpan bu küçük detaylar hem size hem de çevrenizdekileri çok şaşırtacak.çok uzun zamandır dövmeler en çok tercih edilen vücut aksesuarlarından birisidir. Ama eminim ki son dört beş yıldan önce kulak içine dövme yapmak hiç bu kadar popüler olmamıştı. yalnızca kulak içine değil parmak aralarına ve boyun çukurlarına da yapılan bu minimal dövme modelleri gerçekten çok muhteşem.

Kendinize Uygun Dövmeyi Seçin

Tıpkı sizler gibi ben de küçücük de olsa bir dövmemi olsun istiyorum ve sürekli araştırıyorum. sanırım kendim için bir dövme modeli de belirledim öğrenmek isterseniz sizinle de paylaşabilirim. Ben ayak bileğimde İncecik bir lavanta istiyorum. Sizce de çok güzel değil mi?

Dövme modellerini sadece çiçekten böcekten seçmek yeterli değil elbette. Kendi meslek grubunuz ile alakalı ve dahi yemeyi içmeyi sevdiğiniz şeylerden bile seçebilirsiniz. Minimal dövme modelleri hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız Pinterest hesabıma bakabilirsiniz. Pinterest hesabımı görmek için lütfen buraya tıklayın. Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz. Çok yakın zamanda youtube üzerinden de bambaşka işler ile karşı karşıya gelebiliriz. Bu yazımdan ilham alarak dövme yaptırırsanız eğer ya da sizin kendi minimal dövmeniz varsa lütfen bana ulaşın. Bu sayede daha farklı ve özgün dövme modelleri ile fotoğraf galerimizde siz de kendinize yer bulabilirsiniz.

.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.