Maxi Vintage Etek Modelleri – Alımlı Kadın

Maxi Vintage Etek Modelleri

Maxi Vintage Etek Modelleri

Geçmişin modası özenli ve detaylı parçalarıyla pek çoğumuzun ilgisini çekiyor. İkinci el dükkanlar ve annemizin/anneannelerimizin dolapları sayesinde birçok güzel parçaya erişebiliyoruz. Fakat elbette vintage kıyafetleri doğru giyinmek de önemli, aksi takdirde kıyafet balosuna gidiyor gibi görünebilir ya da oldukça demode bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Tüm bunlardan kaçınmak için vintage kıyafetleri nasıl kombinleyebileceğinize dair sizin için birkaç küçük tüyodan bahsettik..

Vintage tarz oluştururken saç ve makyajınıza da özellikle dikkat etmelisiniz. Örneğin 50’lili yılların bir kıyafetini giyiyorsanız bunu yine 50’lilerin modası olan kalın siyah eyeliner ve kırmızı ruj ile tamamlayabilirsiniz. Böylece Vintage stilinizde bir bütünlük yakalamış olursunuz.

Vintage etek modellerini günümüze uyarlamak için üzerine günümüz modasına uygun parçalarla kombinleyerek daha modern kombinler yapabilirsiniz.

Vintage Etek Modellerini Nasıl Bulabiliriz

İnternet siteleri, vintage parçalara ulaşmak için iyi bir araçtır. Vintage stilin ana akım bir stil olmaması, vintage parçalara ulaşmayı da zorlaştırmaktadır. Bu nedenle, bazen koca bir gününüzü hatta haftanızı vintage parçaları arayarak heba edebilirsiniz. Bu, vintage kıyafetler söz konusu olduğunda oldukça alışılageldik bir durumdur. Bu noktada internet siteleri, imdadınıza yetişebilir.

İnternet siteleri söz konusu olduğunda hem yeni ürünler satan alışveriş sitelerinden hem de vintage ikinci el kıyafetler satan alışveriş sitelerinden yararlanabilirsiniz. Bu kıyafetlere ayrıca dünya çapındaki diğer yabancı siteler aracılığıyla da ulaşabilirsiniz. Ancak daha zahmetsiz ve temiz bir yol ise vintage stildeki retro kıyafetleri seçmektir. Retro kıyafetler, vintage kıyafetlerden farklı olarak günümüzde üretilen eski stil yeni kıyafetlerdir. Ayrıca retro stildeki kıyafetleri seçmek, yeni ürünler satan online alışveriş sitelerinin de listeye dahil edilmesi demektir ki bu size epey seçenek sunar.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.