Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı İşe Yarıyor Mu, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı İşe Yarıyor Mu, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı İşe Yarıyor Mu, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Licape leke kremi ve cilt beyazlatıcı krem nedir, licape leke kremi ve cilt beyazlatıcı krem gerçekten işe yarıyor mu,licape leke kremi ve cilt beyazlatıcı krem işe yarıyor mu, licape leke kremi ve cilt beyazlatıcı fiyatı,licape leke kremi ve cilt beyazlatıcı krem kullanıcı yorumları gibi aklınıza takılan tüm soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı Nedir?

Son zamanlarda özellikle sosyal medya üzerinde leke kremleri ve beyazlatıcı kremler sıklıkla karşımıza çıkmakta. Özellikle biz kadınların ortak problemi olan leke ve kararma sorunlarına karşı firmalar adeta birbirleriyle yarışıyor. Bu yazımızda sizlere licape leke kremi ve cilt beyazlatıcı krem hakkında bilgi vericez.

Licape leke kremi ve cilt beyazlatıcı krem, diğer bütün leke ve beyazlatıcı kremleri geride bırakacak gibi gözüküyor. Licape leke kremi ve beyazlatıcı kremin içerisinde ten rengi farklılıklarını ortadan kaldıran Chilean Boldo ve Karakafes bitkisi bulunmaktadır. Bu bitkilerin vücudun birtakım sebeplerden dolayı üretmek zorunda kaldığı dengesiz moleküller ve serbest radikallerin neden olduğu hücrelerin zarar görme durumunun önüne geçen antioksidan özellikleri yer almaktadır. Licape leke kreminin içerisinde Chilean Boldo ve Karakafes bitkisinin yanı sıra Kızılçam ağacı, yaban mersini, havuç ve brokoli bulunmaktadır. Birbirinden doğal ve sağlıklı bileşenleri sayesinde diğer leke kremlerinde olduğu gibi kimyasal maddelerin hakimiyeti altında değildir. Ayrıca 72 saate kadar etkin bir şekilde koruma özelliği vardır. Spf ve Uv koruma özelliği vardır.

Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı İçeriği

Allontoin(Karakafes Bitkisi); Allontoin başta Orta Avrupa, Balkanlar ve  Türkiye’de Marmara Bölgesi ile Karadeniz Bölgesinde yetişir. Diğer bir ismi eşek kulağı veya mayasıl otudur . Allontoin halk arasında etkili bir yara iyileştirici otu olarak bilinir.

Diacetly Boldine(Chilean Boldo Ağacı); Chilan boldin ağacının kabuğundan elde edilir. Genellikle Şili Bölgesinde yetişen bir bitkidir. Doğada insan tenine faydalı olduğu bilinmekte olup. Cilt hastalıklarına, cilt altindaki ölü ve hasarlı hücrelere iyi geldiği gibi, cildinize parlaklık vermektedir.

Polymethylme(Kızılçam Ağacı); Reçine hemen hemen tüm ağaçlardan elde edilen bir üründür. Ağaçtaki yaralanmaları iyileştirmek için ağacın oluşturduğu sakız olarakta adlandırılır. İlk insanlık tarihinden beri reçinenin cilt hastalıklarında kullanıldığına dair yaygın bir kanı vardır.

Retinol (Yaban mersini); Cilde faydaları akne oluşumunu engellemeye, ciltteki kolejen yıkımını azaltmaya daha sıkı bir cilt oluşturmaya ve glikosaminogluğu arttırıp sivilce oluşumunu engellemeye faydalıdır.

Glycerin(Hindistan cevizi); Glycerin nem tutma özelliği sayesinde cildi yumuşatır ve nemlendirir. cilt hücrelerinin kendini yenilemesine yardımcı olur.

Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı Fiyatı

Licape leke kremi satış fiyatı 159 TL olup şu andaki dönemsel indirimle birlikte 139 TL’den satıştadır. Ayrıca 2 ürün almak isterseniz 318 TL yerine 259 TL den satın alabilirsiniz.

Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı Kullanıcı Yorumları

Eda: Daha önce kullanmış olduğum leke kremi yüzünden yüzüm daha çok sivilcelenip daha kötü hale gelmişti bu ürün sayesinde 1 haftada yüzümdeki lekeler geçmeye başladı ve cildim ışıl ışıl parlıyor herkese tavsiye ederim fiyatı diğer ürünlere göre biraz pahalı ancak sonuç muhteşem

Sema: Kuru bir cilt tipine sahibim cildim bu ürün sayesinde daha yumuşak ve nemine kavuştu ayrıca çene bölgemdeki koyu lekeyide epey geçirdi diyebilirim

Sıla: İndirimde almış olduğum licape leke kremi gerçekten işe yarıyor bacağımdaki egzamadan kalan lekeler için kullandım ve şu anda sonuç muhteşem

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.