Libien Saç Serumu İşe Yarıyor Mu, Nasıl Kullanılmalı, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Libien Saç Serumu İşe Yarıyor Mu, Nasıl Kullanılmalı, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Libien Saç Serumu İşe Yarıyor Mu, Nasıl Kullanılmalı, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Kadınlar ve erkekler için farklı formüllerde üretilen Libien saç serumu hakkında merak ettiğiniz Libien saç serumu kadın, Libien saç serumu erkek, Libien saç serumu nasıl kullanılır, Libien saç serumu fiyatı, Libien saç serumu kullananlar, Libien saç serumu kullanıcı yorumları, Libien seum içeriği gibi pek çok sorunun cevabını bu yazımızda bulacaksınız. Öncelikli olarak son dönemlerin en çok rahatsızlık duyulan sorunu saç dökülmesi ve Libien saç serumu hem kadınlar hem de erkekler için özel olarak formüle edilmiş bu dökülme sorununa çözüm olduğunu belirttiği serumu ile dikkat çekiyor. Peki ama Libien saç serumu gerçekten işe yarıyor mu diye eğer siz de merak ediyorsanız işte size tüm sorularınızın cevaplar.

Libien Saç Serumu Nedir – İşe Yarıyor Mu?

Libien saç serumu Prof. Dr. Elif Loğoğlu ve onun profesyonel ekibi tarafından geliştirilen ve saç sağlığı ile özellikle dökülme sorunu yaşayanlar için oldukça etkili bir saç bakım serumudur.  Libien saç serumu saçları kökünden itibaren arındırarak yeni saç oluşmasını sağlar. Bunun yanı sıra genetik saç dökülmesi sorununu engelleyerek kelliğin kader olmasını engeller. Libien saç serum içerisinde bulunan aktif bileşenler ile saç hücrelerini uyararak yeni saç oluşumunu destekler. Ve tüm bu bakımları yaparken saçların sağlıklı bir biçimde uzamasını sağlar.

Libien Saç Serumu Nasıl Kullanılmalıdır?

  • Libien saç serumu kullanmadan önce saçlar mutlaka temiz ve kuru olmalıdır.
  • Saçlarınızı bölümlere ayırarak her bir bölüm için bir damla olacak şekilde uygulanmalıdır.
  • Libien saç serumu damlatılan her bir bölgeye en yaz bir dakika kadar masaj yapılarak bu bölgedeki kan akışı hızlandırılmalıdır.
  • Libien saç serumu uygulaması yapıldıktan sonra saçlar en az 6-7 saat yıkanmamalıdır.
  • Libien saç serumunun etkisini görebilmek için en az 3 ay ara verilmeden her gün düzenli olarak uygulanmalıdır.

Libien Saç Serumu Fiyatı

Libien saç serumu 50 ml ambalajda damlalıklı kapakta satışa sunuluyor. 15 günlük olarak hesaplanan bu 50 ml ürün içeren Libien saç serumunun fiyatı 129 TL bu fiyata kargo dahil. Çoklu paket siparişlerde adet fiyatı çok daha uygun olabiliyor. Aynı şekilde çoklu Libien saç serumu siparişlerinde de kargo ücreti ödemiyorsunuz.

Libien Saç Serumu Kullanıcı Yorumları

Perihan G. : Eşim için aldığımız Libien saç serumu çok işe yaradı. Eşimin saçları hem canlandı hem de daha güçlü. Her Duş sırasında ve sonrasında saçları ciddi anlamda dökülür ve bu durum eşimi çok üzerdi. 3. paketini bitirmek üzereyiz Libien saç serumunun ve keslinlikle devam edeceğiz. Bu kadar başarılı bir saç serumu için bu fiyat gerçekten de tartışılmaz.

Elif T. : Erkek tipi dökülme sorunu yaşayan bir ofis arkadaşımın önerisi ile ben de erkekler için özel üretilen Libien saç serumunu sipariş ettim ve 10. günün sonunda olmama rağmen saçlarım tararken dökülmüyor. Duşta taş çatlasın 5-7 tel dökülüyor. Ben daha ne isterim.

Tülay A: Eşimle aynı Libien saç serumunu kullanıyoruz. Tabi çok hızlı tükeniyor bu yüzden ama bence erkekler için olan Libien saç serumu daha güçlü. Bittikçe alacağız çünkü saçlarımı gürleştirdiğini hissediyorum.

Fulya E. : Eşim aldığımızdan beri ara sıra sürmesine rağmen çok memnun kaldı saçlarının güçlendiğini görüyorum. Ayrıca Türk bir hoca tarafından hazırlanması hem güven uyandırdı hemde gururlandırdı.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.