Lash Sensational Serum İşe Yarıyor mu? Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Lash Sensational Serum İşe Yarıyor mu? Kullanıcı Yorumları

Lash Sensational Serum İşe Yarıyor mu? Kullanıcı Yorumları

Maybelline markasının piyasaya sürdüğü bir ürün olan Lash Sensational kirpik bakım serumu şu sıralar oldukça popüler. Bu yüzden ürünü almak isteyen kişilere faydalı olmak adına Lash Sensational kullananların yorumlarını sizler için araştırdık. Öncelikli olarak yorumlara geçmeden Maybelline Lash Sensational serum fiyatından bahsetmek istiyoruz. İndirimsiz raf fiyatı 59.90 TL olan Lash Sensational serumu indirim dönemlerinden en ucuz 30 TL’ye satın almak mümkün. Ambalajı bildiğimiz serumlar gibi olan bu serumun fırçası ise beyaz kısa ve yumuşak kıllardan oluşuyor. İçerisinde tamamen renksiz bir serum olan Lash Sensational göz yakmıyor.  Merak edenler için yağlı bir his bırakmıyor bildiğimiz serumlar gibi.

Lash Sensational serum kullananların yorumları

Lash Sensational Serum Kullanıcı Yorumları

Feray K. : 4 ay gibi bir sürede kirpikleri dolgunlaştırıp uzatacağı iddiası bana abartı gelmişti ama alıp denedim elbette. Şuan 5. haftanın içindeyim ve hayran kaldım etkisine. Fakat tek kötü yanı Lash Sensational serumun içerisinde çok az ürün var. Bir rimel gibi 2-3 ay kullanmak mümkün değil maalesef.

Zehra İ.: Maalesef herkeste yarattığı o mucizevi etkiyi ben bir türlü göremedim. 1 aydır düzenli kullanıyorum ama sonuç bende kocaman bir sıfır. Benim için para tuzağı bir ürün olarak kalacak aklımda.

Eda Ş.: Çok fazla kimyasal kokması kimseyi rahatsız etmedi mi çok merak ediyorum. Gözlerime yaklaştıramadığım için kullanamıyorum ben bu ürünü.

Didem S.: Valla kim ne derse desin Lash Sensational serum benim dökülen kirpiklerimi bir ay gibi kısa bir sürede inanılmaz bir şekilde toparladı. Hiç satıştan kalkmasın istediğim nadir ürünlerden bir tanesi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.