Lansinoh Natural Wave Biberon Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları – Alımlı Kadın

Lansinoh Natural Wave Biberon Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Lansinoh Natural Wave Biberon Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

lansinoh biberon, lansinoh biberon 240 ml, lansinoh biberon başlığı, lansinoh biberon ilk kullanım, lansinoh biberon kadınlar kulübü, lansinoh biberon kullanan, lansinoh biberon kullananlar, lansinoh biberon kullanıcı yorumları, lansinoh biberon kullanımı, lansinoh biberon seti, lansinoh biberon seti kullananlar, lansinoh biberon ucu, lansinoh biberon ucu hızlı akış, lansinoh biberon ucu orta akış, lansinoh biberon ucu yavaş akış, lansinoh biberon yenidoğan, lansinoh kulplu biberon, lansinoh natural wave, lansinoh natural wave biberon, lansinoh natural wave biberon 240 ml, lansinoh natural wave biberon 240 ml – 2’li, lansinoh natural wave biberon emziği, lansinoh natural wave biberon emziği yavaş akışlı, lansinoh natural wave cam biberon 160 ml, lansinoh natural wave cam biberon 240 ml, lansinoh natural wave pp biberon 160 ml, lansinoh natural wave pp biberon 240 ml

Lansinoh Natural Wave Biberon Nedir?

Lansinoh biberon, bebeklerin annelerinden ayrı kalmak durumunda olduklarında sağılmış anne sütüyle beslenmesi ve anneleriyle buluştuklarında emmeye devam edebilmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Uzayabilen esnek yapısı bebeklerin anne memesinde içgüdüsel olarak uygulamış olduğu “dalgaya benzer” peristaltik emme hareketini uygulamasına olanak tanır.

lansinoh biberon, lansinoh biberon 240 ml, lansinoh biberon başlığı, lansinoh biberon ilk kullanım, lansinoh biberon kadınlar kulübü, lansinoh biberon kullanan, lansinoh biberon kullananlar, lansinoh biberon kullanıcı yorumları, lansinoh biberon kullanımı, lansinoh biberon seti, lansinoh biberon seti kullananlar, lansinoh biberon ucu, lansinoh biberon ucu hızlı akış, lansinoh biberon ucu orta akış, lansinoh biberon ucu yavaş akış, lansinoh biberon yenidoğan, lansinoh kulplu biberon, lansinoh natural wave, lansinoh natural wave biberon, lansinoh natural wave biberon 240 ml, lansinoh natural wave biberon 240 ml - 2'li, lansinoh natural wave biberon emziği, lansinoh natural wave biberon emziği yavaş akışlı, lansinoh natural wave cam biberon 160 ml, lansinoh natural wave cam biberon 240 ml, lansinoh natural wave pp biberon 160 ml, lansinoh natural wave pp biberon 240 ml

Lansinoh Natural Wave Biberon Ne İşe Yarar?

  • Emzik ucu, bebeğin süt akışını kontrol edebilmesini sağlar.
  • 100% silikon, yumuşak ve esnek biberon emziği ideal basıncın ayarlanabilmesine yardımcı olur.
  • Dikey şeritler biberon emziğinin yapısını güçlendirir ve emzik ucundaki daralmaları önler.
  • Benzersiz, kademeli ve eğimli tasarım dilin uyguladığı ‘dalgaya benzer’ peristaltik emme hareketlerinin uygulanabilmesini kolaylaştırır.
  • Geniş ve kalın dokulu taban kolay kavrama ve etkin emişi destekler.
  • AVS™ (Hava Giriş Sistemi) kolik sancısının potansiyel sebebi olan hava yutmayı azaltır.

Lansinoh Natural Wave Biberon Nasıl Kullanılır?

Lansinoh biberon da tıpkı diğer biberonlar gibi kolay bir kullanıma sahiptir. İsteğe göre mama veya anne sütünü iç haznesine doldurun ve ardından sıkıca kapatın. Bebeğinizin kullanımı için hazır.

Lansinoh Natural Wave Biberon Fiyatı

Lansinoh biberon fiyatı 120 TL ile 150 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Lansinoh Natural Wave Biberon Kullananların Yorumları

Lullanıcı Yorumu: Bebeğim 7 aylık bu zamana kadar hep tommee tippee cam biberon kullandık ve memnunduk aslında ama kırılınca uzun araştırmalarım sonucu bunu almaya karar verdim ve gerçekten kalitesini hissettiriyor çok kibar, hafif, kolay kullanılan, kaliteli bir biberonmuş, bebeğim de hemen alıştı, iyi ki almışım diyorum.

Lullanıcı Yorumu: 4,5 aylık bebeğim kendisi bile tutabiliyor. Hafif. Ağız kısmında 2 delik var orta akışlı ve yenidoğana uygun değil. 3 aydan sonra 2 delikli olana geçilmesi lazım.

Lullanıcı Yorumu: Bebeğim doğduğundan bu yana kullanıyorum küçüğünü almıştım artık büyüdüğü için bu ikiliyi de almayı tercih ettim ucu yumuşacık bebekle inanaılmaz uyumlu anne göğsüne en yakın biberon ucu diyebilirim. Güvenle alın.

Lullanıcı Yorumu: 1 yıldır 160 cc olanını kullanıyordum küçük gelmeye başladı o yüzden bunları aldım ama emzikleri bebeğimin ağzında birbirine yapışıyor mamayı içemiyor şok olduk resmen 1 yıldır kaç kez biberon emziği aldım böyle bir sorun hiçbir lansinoh emzikte yaşamamıştım! Eski emziklerle kullanıyorum bebeğin kavraması için boyutu güzel ve hafif ama emzikler çok sıkıntı!

Lullanıcı Yorumu: Harika bir biberon, bir anne olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum… yumuşacık ucu var ve çok hafif, bebeklerim 6aylık kolaylıkla kendileri tutabiliyorlar… diğer markalara bu zamana kadar boşuna para vermişim. Kesinlikle alın pişman olmazsınız…

Lullanıcı Yorumu: zaten kullandigimiz markaydi. kucugunu kullaniyorduk kizima yetmeyince buyugunu aldim. gayet memnunuz. emzigini de makasla genistiyorum artik cunku en genisi bile az gelmeye basliyor belirli bir sure sonra. o yuzden tekrar emzik ucu almaniza gerek yok bence.

Lullanıcı Yorumu: oğlum lansinohtan hariç 30 biberon var kabul etmiyor sadece bunu istiyor onun dışında paketleme özenli sağlığa zararsız plastikten yapılmış (cam değil) meme kısmı anne memesine yakın ve kendi emmedikce akitmiyor ve gaz sorunu olmaması için ekstra deliği var bebeğime 9 aydır bu ürünü süt pompasını diğer muadil ürünlerini kullanıyorum kalitesi tartışılmaz ☺️🙏

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.