L Prolin Q10 Krem Nedir – İşe Yarıyor Mu -Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

L Prolin Q10 Krem Nedir – İşe Yarıyor Mu -Kullanıcı Yorumları

L Prolin Q10 Krem Nedir – İşe Yarıyor Mu -Kullanıcı Yorumları

Tüm cilt sorunları için onarıcı özelliğe sahip olduğu belirtilen L Prolin Q10 Krem hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulacağınız yazımızı dikkatlice okumanızı öneriyoruz. L Prolin Q10 Krem ne işer yarar, hangi cilt sorunları üzerinde etkili, fiyatı nedir, içerisinde neler bulunmaktadır ve en önemlisi de kullanıcı yorumları nelerdir? L Prolin Q10 Krem hakkında bir araştırma yaptığımızda bir web sitesi ile karşılaşıyoruz. Biz de ilk olarak siteyi incelemek istedik ve sitede bulunan hakkımızda, içerik, ödüller ve testler linklerinin çalışmadığını fark ettik. Bu anlamda ürün hakkında sadece ana sayfada bulunan görsellerde yazan bilgileri bulabildik. L Prolin Q10 Krem hakkında her ne kadar sosyal medyada övgüler bulunsa da bunun bir PR çalışması olduğunu düşündüğüm için doğru olduğuna inanmadım ben de. Yine de üründen ve kullanıcıların yorumlarını merak ederseniz diye sizinle de paylaşmak istedim.

L Prolin Q10 Krem Nedir Ne işe Yarıyor?

L Prolin Q10 Krem adında da görüldüğü gibi içerisinde Q10 enzimi bulunan bir yaşlanma karşıtı kremmiş fakat L Prolin Q10 Kremin tanıtım sitesinde “Tüm cilt sorunlarına onarıcı doğal krem” sloganı ile tanıtılmış. Tüm cilt sorunları oldukça geniş kapsamlı, bu anlamda ne kadar vaad ettiği şeyleri gerçekleştiriyor bunu yalnızca kullanıcı yorumlarından yola çıkarak anlamak mümkün. Fakat yine de L Prolin Q10 Krem sitesinde bahsedilen etkilerden bahsetmek istiyorum. L Prolin Q10 Krem bağ dokuyu onarır, hücre yeniler, iz tedavisinde etkilidir, cilt emilimini artırır, ağrı kesici ve onarıcı etkiye sahiptir ve ayrıca da antibakteriyeldir.

L Prolin Q10 Krem İçeriği Nedir?

 • Hyaluronik Asit
 • Koenzim Q10
 • Glukomzamin Hcl
 • Sigala Yağı
 • At Kestanesi Yağı
 • Aloe Barbadensiz Yağı
 • Buğday yağı

L Prolin Q10 Krem Kullanıcı Yorumları

Ecz. Ebru : Yanık, egzama, yara bakımı, cilt hasarları gibi tıbbi durumların tedavisinde etkisi çok başarılı. Güneş sonrası, lazer epilasyon sonrası cilt hassasiyetinde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bunların yanında günlük cilt bakımında da kullanıma çok uygun. Ben bu ürünü yüzüm için ve el-ayak bakımımda özellikle gece maskesi gibi uygulamayı tercih ediyorum. Yara, yanık, çizik, tahriş gibi durumlarda da hep elimin altında. Eczacı bir meslektaşım tarafından formüle edilmiş olduğu için ayrıca seviyorum bu ürünü.

Funda R. : Krem 2 haftadır bizimle , annem de bol bol kullanıyor ama yarısından çoğu duruyor . Bu güzel bir şey . Kolay emiliyor ve güzel nem veriyor . Kırışıklarında gözle görülür bir dolma oldu . Yüzü daha canlı oldu ve kolundaki koyu lekelerin renginde de açılma oldu . Oldukça hızlı bir şekilde cildin yenilenmesine yardımcı olan bir krem , içeriğindeki maddeler sayesinde . Bu kez kendi yorumlarımı değil , anneminkilerini size aktardım . Çok memnun kaldı , çok sevdi ve hatta bugün bu bitmeden yedeklemiş olmak için eczaneden yenisini aldı .

Ülkü F. : Sürekli instagram üzerinde gördüğüm ve merak edip 89 TL eczaneden aldığım bir krem. Şimdilik benim için günlük nemlendiriciden farksız. Fakat ilerleyen zamanlarda mimik kırışıklıklarıma iyi gelirse stok yaparım bu fiyata o etkide krem bulmuşum yapmam mı?

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

7 yorum

 1. Eşim iş kazası geçirmişti asit ile direkten aşağı komple yandi Dr. Bu kremi verdi 2 ay da kol tamamen kendini yeniledi çok faydasını gördük … em çocuklar pisik olduğunda da kullanabilirsiniz tek kelimeyle muhteşem bir krem

 2. Çocuğumun yüzünde sürtünerek kaydığı için izi kalabilecek yaralar olmuştu eczanenin önerisi üzerine aynı gün aldık bir hafta kullandık ve iz yok. Günlük olarak bizde kullanmaya basladık açık yaralara iyi geliyor mu onu merak ediyoruz doğrusu

  • Özellikle açık yaralarda kullanabilirsiniz. Yatak yaraları diyabetik ayak ta kullanılır. Ayrıca ameliyat yaraları çatlaklar hemoroid kullanılır

 3. Kremi medikalcimizin tavsiyesi üzerine yoğun bakımda açılan kuyruk sokumu bası yarası için kullanıyoruz. Çok etkili hızlıca doldurmaya yardımcı oluyor.

 4. Uzum zamandır yüzümde ROSA hastalığı vardı.Bu krem bir hafta içinde şifa oldu.Mükemmel bir krem.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.