Keten Tulum Modelleri ve Kombinleri – Alımlı Kadın

Keten Tulum Modelleri ve Kombinleri

Keten Tulum Modelleri ve Kombinleri

Tüm renk ve modelleri çok moda olan keten tulum modelleri bu yıl sizinde dolabınızda mutlaka yerini bulmalı. Özellikle rahat kalıba sahip olan keten tulum modelleri yaz günleri için muhteşem bir günlük kıyafettir. Bu yıl özellikle sırt detaylı keten tulum modelleri oldukça moda. Bu yılın bir diğer moda trendi olan fırfır detaylardan tulumlar da oldukça Şirin ve güzel gözüküyor.

Keten Tulum Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Keten tulumlar kombinlenirken öncelikli olarak rengini dikkat edilmelidir. Rengi uygun olacak sandalet terlik veya topuklu ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Ayrıca keten tulumlar ile ince kemerler ve şapkalar çok güzel bir uyum yakalıyor.

Keten Tulum Modellerinin Fiyatları

Keten kumaşlar giyim sektöründe kullanılmaya başladığından beri diğer kumaşları nazaran çok daha pahalıdır. Sanıyorum ki bunun en temel sebebi çoğunlukla organik pamuktan üretiliyor oluşudur. Hem bu kadar cool ve şık görünüp hem de bu kadar rahat olabileceğiniz başka bir kumaş da sanıyorum ki yok. Hemen hemen pek çok firmanın yaz koleksiyonunda yer bulan keten tulum modellerinin fiyat aralığı 100 TL ile başlayıp 1000 TL’ye kadar değişiyor.

keten tulum ucuz

keten tulum fiyatları tulum nasıl kombinlenir keten tulum 2019 salopet kadın salopet tulum elbise keten tulum salopet tulum modelleri genç tulum modelleri koton keten tulumlar keten tulum
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.