Alımlı Kadın
Kekreyemiş Tozu Nedir – Ne İçin Kullanılır – Ne İşe Yarar – Kullanıcı Yorumları
Sosyal Medyada Paylaş
9 Haziran 2020
sulebaser

Kekreyemiş Tozu Nedir – Ne İçin Kullanılır – Ne İşe Yarar – Kullanıcı Yorumları

Sosyal medyada ve televizyon reklamlarında sıkça görmeye başladığımız kekreyemiş tozu hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu yazımızda bulabileceksiniz. Pek çok sosyal medya fenomeni tarafından reklamı yapılan, önerilen ve kullanılıp memnun kalındığı söylenilen kekreyemiş tozu nedir, ne için kullanılır, ne işe yarar ve kekreyemiş tozu kullanan kişilerin yorumlarını sizler için derledik. Kekreyemiş tozunun özellikle kilo vermek isteyen kişiler için mucizevi bir özelliğe sahip olduğu hemen hemen her fenomen tarafından dile getirildi. Fakat daha önce hiç duymadımız bu kekreyemiş tozu nasıl oluyor da birden bire ortaya çıkıyor ve kilo vermek isteyen kişiler için mucizevi bir etkiye sahip oluyor diye düşünmüyor değiliz. Ürünü Tüm ön yargılarımızı bir kenara bırakarak araştırdık. İşte kekreyemiş tozunun özellikleri.

Kekreyemiş Tozu Nedir – Ne İçin Kullanılır – Ne İşe Yarar

Kekreyemiş Nedir?

Yabanmersini familyasından olan ve meyve kategorisinde bulunan bir yemiştir. Görünüş olarak yabanmersinini andırsa da rengi daha çok kırmızıya yakındır. İçerisindeki zengin vitaminler sayesinde vücut direncini artırmaktadır. Sık ve yaygın yetiştiği bölgelerde reçel veya marmelat olarak da tüketilmektedir. Herhangi bir kaynakta belirtilmemiş olsa da kekreyemiş tozu satan pek çok site ve sosyal medya sayfasında kilo verme konusundaki etkisinin kanıtlandığı belirtilmiştir. Kekreyemiş tozunu metabolik yağ yakıcı özelliğinin normalden ve spor yapılarak alınan etkiden 8 kat daha etkili olduğu da belirtilmektedir. Ürün arzıya göre suya veya yoğurda eklenerek tüketilebiliyormuş.

Kekreyemiş Tozu Ne İçin Kullanılır – Ne İşe Yarar

  • Kekreyemiş tozu vücuttaki yağ kitlesine azaltır
  • Karaciğerde meydana gelmiş yalanmayı hızlı bir şekilde enerjiye dönüştürür.
  • Sıfır yağ içeriği sayesinde ödem atımını ve yağ yakımını destekler.
  • Tansiyon dengeleyici özelliğe sahiptir.
  • İnsülün direncini kırarak şeker hastalığına sahip kişilere iyi gelir.
  • Metabolizmayı hızlandırır.
  • Vücutta toplanmış yağları enerjiye çevirir.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.

Kekreyemiş Tozu Fiyatı

Yukarıdaki yazımızda da bahsettiğimiz gibi kekreyemiş tozunu pek çok farklı web sitesinde ve pek çok farklı sosyal medya sayfasında bulabiliyorsunuz. Bu anlamda eğer ürünü almak istiyorsanız sizin de bir fiyat araştırması yapmanızı öneriyoruz. Bununla birlikte eğer ürünü alacaksınız aldığınız sayfada mutlaka sağlık bakanlığının onayını görmeli ve ürüne ait üretim izin belgesinin olduğunundan emin olmalısınız. Bir kutu Kekre yemiş tozunun fiyatı 79 Türk Lirası +10  TL kargo ücreti ile 89 TL’ye denk gelmektedir. Bu bir kutu ile 10 günde  1-3 kg zayıflama vaadi bulunmaktadır.

Kekreyemiş tozu hakkındaki kullanıcı yorumlarına geçmeden önce kendi kişisel görüşlerimi de eklemek istiyorum. Sağlığınızı tehlikeye atmadan üstüne üstlük spor yapmadan ve sadece yemek yiyerek sizi zayıflatacağını söyleyen hiçbir ürünün gerçek olduğunu düşünmüyorum. Bununla birlikte bu ürünün sağlıklı bir zayıflatıcı olduğunuda düşünmüyorum. Ürünün satışını yapan pek çok sitede bölgesel zayıflamayı artırdığı yönünde de bir vaad bulunmakta. Bölgesel zayıflamak ancak ve ancak operasyon ile sağlanabileceği için bu vaad de maalesef ki gerçekçi gelmiyor. Hal böyle olunca insanların kandırılması ihtimali beni çok rahatsız ediyor. Ben sağlıklı kilo vermenin yalnızca sağlıklı beslenmek, spor yapmak ve bol su tüketmekle mümkün olduğu görüşünde birisiyim. Bu yüzden gerçek ve objektif yorumumu soracak olursanız kesinlikle bu tarz ürünlere inanmamanızı ve hiçbir şekilde tek bir kuruşunu dahi vermenizi istemem.

Kekreyemiş Tozu Kullanıcı Yorumları

Tülay D. : yurtdışında yaşadığım için ürünü Türkiye’den yurtdışına sipariş verdim. İlk olarak on günlük kullanımı olan bir paketi bitirdim fakat herhangi bir şekilde kilo vermedim ama sık tuvalete çıktığımı söyleyebilirim.

Kadir E. : İlk kullanımdan itibaren tokluk hissi yaşadım bu anlamda daha az yiyerek tok kaldığımı söyleyebilirim.

İkbal R. : Kekreyemiş tozunu bir e ticaret sitesinden aldım fakat ürün açıklamalarında 30 günlük kullanım yazsa da 15 günlük paket elime ulaştı. Açtığım için iade de edemiyorum maalesef.

Ebru O. : Öncelikle kekreyemiş tozunun çok güzel koktuğunu ve lezzetli olduğunu belirteyim. Ben yoğurda ekleyerek tükettim ve bu tokluk hissini sevsem de kilo verdirmedi bana.

Erdal F.  : İlk kekreyemiş tozu kutusunu bitirdim ama kilo vermedim. Yine de 2. paketin siparişini verdim denemeye devam.

 

Siz de kekreyemiş tozu kullananlardansanız lütfen yorum kısmından bizimle deneyiminizi paylaşın. Bu sayede ürünü denemek isteyen kişiler ile fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.