Karınca Yumurtası Yağı Nedir,Ne İşe Yarar,Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Karınca Yumurtası Yağı Nedir,Ne İşe Yarar,Kullanıcı Yorumları

Karınca Yumurtası Yağı Nedir,Ne İşe Yarar,Kullanıcı Yorumları

Karınca yumurtası yağı nedir,karınca yağı nedir,karınca yumurtası yağı ne işe yarar,karınca yumurtası yağı işe yarıyor mu,karınca yumurtası yağı kullananlar,karınca yumurtası yağı nasıl kullanılır,karınca yumurtası yağı fiyatı,karınca yumurtası yağı kullanıcı yorumları,karınca yağı işe yarıyor mu,karınca yumurtası yağı tüyleri azaltıyor mu, gibi aklınıza takılan tüm bu soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Karınca Yumurtası Yağı Nedir

Karınca yumurtası yağı, özellikle İran’lı kadınların tüylerinden kurtulmak için kullandıkları karıncaların yumurtalarından elde edilen bir çeşit yağdır. Son zamanlarda ülkemizde de oldukça popüler olmayı başarmış olan karınca yumurtası yağı, doğal bir tüy dökücüdür diyebiliriz. Karınca yumurtası yağı, tamamen doğal olduğu için yan etkisi yoktur.

Karınca Yumurtası Yağı Ne İşe Yarar

Karınca yumurtası yağı, ağrısız ve acısız bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulmaya yarar. Karınca yumurtası yağı, düzenli kullanım sonucunda gerçekten etkisini gösterir ve tüylerin azalmasını sağlar. Karınca yumurtası yağı özellikle ağda sonrası cildi nemlendirerek vücutta oluşan kararmaları önler, daha beyaz ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar. Özellikle ergenlik dönemiyle birlikte kullanmaya başlanırsa çok daha erken istenmeyen tüylerinizden kurtulmanız mümkün.

Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır

Karınca yumurtası yağını epilasyon yaptıktan 20 dakika sonra uygulayabilirsiniz. Karınca yumurtası yağını masaj yaparak güzelce uygulayın. Yıkama ve durulama yapmayın.

Karınca Yumurtası Yağı İçeriği ve Fiyatı

Karınca yumurtası yağı tamamen doğal bir üründür ve yan etkisi yoktur. Ancak piyasada dolaşan merdiven altı üretim dediğimiz sahte ürünlere karşı kendinizi korumanız gerekmektedir. Eğer satın almış olduğunuz Karınca yumurtası yağı sahte ise deride kızarıklık, kaşıntı, kabarmalar gibi yan etkiler görülmektedir.

Karınca yumurtası yağı Fiyatı ise, 20 TL’dir.

Karınca Yumurtası Yağı Kullanıcı Yorumları

Emel: İlk kullanımda hemen etkisini gösterecek diye düşünmeyin sabredin ikinci üçüncü kullanımdan sonra gerçekten tüylerimde %60 a yakın azalma oldu diyebilirim. hiç bir yan etkisini görmedim

Aslı: Ben beğeniyorum bu ürünü faydasını da görüyorum. Tüylerim sarı olduğu için lazer çok etki etmiyor ama bu üründen memnunum

Meryem: Fiyatı kategorisindeki ürünlere göre bayağı ekonomik olduğundan başta biraz şüpheyle bakmıştım ama daha önce de adını duyduğumdan ve yine fiyatına bakarak “Denemekten zarar gelmez.” diye düşünüp aldım. Daha ilk kullanımda etkisini görmeye başladım. Uyguladığım bölgelerde %60-70 oranında(ilk kullanımda!) tüy oranında azalma gördüm. Sarartma etkisini pek görmedim ama zaten azalmasını sararmasına tercih ederiz değil mi 😉 Tüyler kökünden alındıktan sonra ve sonraki 4-5 gün ve gece kullanın demiş açıklamada, ben sonraki 1-2 gün ve gece kullandım sadece(Şabah kalkınca ve akşam yatmadan önce şeklinde.) yine de etkisini büyük ölçüde gördüm. Sonuç olarak almak isteyen/ kararsız kalan herkese tavsiye ediyorum! 🙂 Ama ne kadar gerekir sorusunun cevabı herkese göre değişir sanırım. Yine de 1 kutu tüm vücuda yeter sanırım. (Ben şu ana kadar 2 kutu bitirdim, tekrar şipariş vereceğim.)

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.