Hippi Tarzı : Bohem Elbise Modelleri – Alımlı Kadın

Hippi Tarzı : Bohem Elbise Modelleri

Hippi Tarzı : Bohem Elbise Modelleri

Bohem giyim tarzı bir moda trendinden daha fazlasıdır. Özel bir ideolojisi ve karmaşık bir ideolojisi olan bir kültür akımıdır. Bohem giyim tarzı günümüzde hippi tarzı olarak bilinmektedir.

Bohem Elbise Renkleri Nasıl Olmalıdır

Genellikle baharat tonları olarak da seçilen renklerin mutlaka tercih edilmesi gerekirken; kıyafetlerin içerisinde de çeşitli desenlerin bulunması gerekir. Otantik kıyafet modelleri arasında çiçekli şal desen, batik/ombre kumaşlar ve suzani desenler en sık tercih edilenler arasındadır. Desenli elbiselerin yanı sıra örgü ve dantel ile işlenmiş parçaları tercih etmeniz de özellikle tarzın tamamlanmasına yardımcı olacaktır.

Bohem Elbise Nasıl Kombinlenir

Bohem stilinde giyinmek isteyen kişiler için aksesuar detayları olmazsa olmazlar arasında yer alır. Mutlaka elbise ve eteğin desenlerine uyumlu olarak püsküllü çantalar, bohem botlar ile ruh halinizi yansıtacak aksesuarlar tercih etmeniz gerekir.

Bohem stilinde aksesuar olarak şapkaların önemli bir yeri olduğunu söylemek gerekiyor. Özellikle bir Fedora şapkayı dolabınıza eklemelisiniz. Fedoralar dışında kovboy şapkaları, volanlı modelleri, yazın ise hasır şapkaları tercih edebilirsiniz.

Saç bandı, eşarp ve çiçekli taç gibi aksesuarların bir Bohemin dolabında mutlaka bulunması gerekir. Özellikle etnik ya da çiçek desenli saç bantları ve eşarplar, bohem stilinde saçları süsleyen bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

Hippi Tarzı Bohem Elbise Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.