Gynoflor Vajinal Tablet Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Gynoflor Vajinal Tablet Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Gynoflor Vajinal Tablet Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Gynoflor vajinal tablet özellikle flora düzenleyici etkisi sayesinde mantar gibi pek çok rahatsızlığın hızlı bir biçimde tedavi edilmesinde kullanılmaktadır. Bu yazıda Gynoflor vajinal tablet kullananların yorumlarını sizler için bir araya getirip toparladım. Merak edenler için Gynoflor vajinal tablet kullanıcı yorumları aşağıdaki gibi.

Gynoflor Vajinal Tablet Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları: Gynoflor ilacı özel bölgenin içerisine yerleştiriyorsun ve orada emilip gidiyor. Emilmezse özel bölgen kuru demektir. İlacı biraz ıslatıp (çok abartmadan) öyle koyabilirsin, o zaman daha kolay emilir.

Kullanıcı Yorumları: Bana doktorum verdi fayda etmedi neden bilmiyorum ikinci kutu yine aynısını verdi yine fayda etmedi doktoruma söyledim bu durumu devam et dedi bende devam ediyorum gece bile kaşıntıdan uyanıyorum denemediğim kalmadı Delircem artik

Kullanıcı Yorumları: Vajinal mantarınız varsa bilateral ilaç kullanmadan, sadece flora düzenleyici ile geçeceğini sanmıyorum

Kullanıcı Yorumları: vajinal flora düzenleyici. vajinal enfeksiyon tedavisi sonrası bozulan florayı düzenlemek için, vajinal enfeksiyonların başlangıcında, menopozda görülen atrofiye bağlı vajinitte ve sık tekrarlayan candida vajiniti olan hastalarda her adet sonrası proflaktik tedavi için kullanılır.

Kullanıcı Yorumları: doktorumun antibiyotik kullandığım dönemlerde kullanmamı tavsiye ettiği tablet. vajina florasının korunması açısından faydalı olurmuş, o tükürdüğümün florası bir kez bozulunca bir daha iflah olmuyormuş zaar.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.