Göbek Eriten Yağ Yakıcı Etkili Detoks Suyu Tarifi – Alımlı Kadın

Göbek Eriten Yağ Yakıcı Etkili Detoks Suyu Tarifi

Göbek Eriten Yağ Yakıcı Etkili Detoks Suyu Tarifi

Göbek bölgesini eritmek kadınların en çok zorlandığı bölgesel incelme alanıdır. Dengeli beslenmeye çalışarak aşağıda vereceğimiz detoks suyu tarifleri dönerseniz mutlaka göbek bölgenizde erime ve incelme göreceksiniz. Özellikle yaz aylarının yaklaşması ile bir telaş sardı tüm kadınları. Bu tarifler çok ama çok etkili özellikle de içerisinde limon ve zencefil bulunan tüm detoks suyu tarifleri göbek eritme konusunda en başarılı olanları.

göbek eriten detoks suyu tarifi

Çilek ve Limonlu Detox Suyu Tarifi

2 adet çilek

Yarım Limon

1 lt su

Limon ve çilekyıkanıp doğrandıktan sonra içilecek olan suyun içerisinde en az bir saat kadar dinlendirilmelidir. Bu bir saat içerisinde limon ve çilek aromasını suya eklerken bir yandan da bütünleşeceği için suyun tamamı çok etkili bir detoks suyuna dönüşecektir. gün boyu bu şekilde hazırladınız detoks suyunuzu içebilirsiniz. Her sıklıkta uygulanabilen bu göbek eritici detoks suyunu her gün içmenizde bir sakınca yok.

Zencefilli Detoks Suyu Tarifi

Bir parmak ucu kadar taze zencefil

2 dilim limon

1 adet kabuk tarçın

1 litre su

Bir litre su ile hazırlayacağınız bu detoks suyu benim en sevdiğim ve en beğendiğim göbek eriten detoks suyu tarifim. Tadı pek diğerleri gibi olmasa da bence kesinlikle değer ve asla içilemez bir sertlikte de olmuyor. Bir hafta boyunca tükettiğinizde ve yediklerinize de dikkat ettiğinizde hem ödem atıyor hem de göbek bölgeniz de olan yağlardan kurtulmaya başlıyorsunuz. Ben bir de karın kaslarını çalıştıran bir kaç egzersiz ile destekliyorum bu detoks suyunu böylece daha çok işe yaradığını düşünüyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.