Gerovital Mardin Mavi Losyon Nedir? İşe Yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları – Alımlı Kadın

Gerovital Mardin Mavi Losyon Nedir? İşe Yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları

Gerovital Mardin Mavi Losyon Nedir? İşe Yarıyor mu – Kullanıcı Yorumları

Mardin mavi losyon ile bir yeni para tuzağı ile daha karşınızdayız. Nedir bu mavi losyon? gerçekten işe yarıyor mu ? mardin mavi losyon da diğerleri gibi mi? bütün bu akılınıza takılan soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Mardin Mavi Losyon İşe Yarıyor mu?

Peki nedir bu mavi losyon akımı? Mavi losyon adı altında bir çok marka ürün çıkarmış durumda son olarak da bu mardinli bir aktarın çıkarmış olduğu mardin mavi losyon gündemde..

Mardin mavi losyonu Mardin’de üretilmektedir. Mavi losyon, dökülen saçlarınızı tekrar geriye getirerek içerisindeki vitamin bileşenleri sayesinde oldukça etkili bir saç çıkartma losyonu olduğunu bizlere vaadediyor. İnternette bu mardin mavi losyon hakkında yapmış olduğum bir kaç araştırma ve gerçek kullanıcılar ile konuştuğum zaman aldığım cevaplara dayanarak bu mardin mavi losyonun da aslında hiç bir işe yaramayan tamamen para tuzağı olan, insanların umutlarıyla oynayan bir diğer ürün olarak karşımıza çıkmış olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim Bu tür mavi losyon adı altında piyasaya sürülen ürünler saçlarınızı tekrar çıkarmayı bir kenara bırakın hazır geriye kalan saçlarınızı da tamamen dökebilir ve siz eski saçlarınıza kavuşacağınızı beklerken tamamen saçsız kalabilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olmanızda her ürüne itibar etmemeye özen gösterin.

Kullanıcı Yorumları

Ali: saç çıkarma konusunda mucizevi bir losyonun olmadığını bilmeyenlere, kabul etmek istemeyenlere yönelik bir reklam kampanyasına özne olan üründür. bu tarz losyonların böbreklere zarar verme ihtimalleri vardır ve reçeteli olan ürünlerde bu konuya dair ciddi uyarılar görülür. doktorların tavsiye ettiği avrupa menşeili kaliteli ürünler bile maalesef kalıcı sonuçlar doğurmaz. kafada biraz kıllanma yaptıktan sonra birkaç ay içinde eski haline döner, hayal kırıklığına uğrarsınız. bu ürünü bizzat denemiş olmasam da bu hususta erkeklerin görünüm kaygılarının suistimal edilmesini önlemek adına genel bir değerlendirme yaptım. tavsiyem şudur ki saç dökülmesi sorununuz varsa cildiyeye gidin. yediklerinize dikkat edin, stresten uzak durun…

Kazım: bir ürün saç dökülmesine etkilidir diyebilmek için; dermatoloji güncel klavuzlarına girmiş yüksek kanıt düzeyli bilimsel çalışmalara ihtiyaç vardır. yani bir kişi ile değil, 1000 belki 10.000 belki de 100.000 kişide denenip sonuçların istatistiğine bakmak gerekir. aksi durumda önerilen ürün kocakarı ilacından öteye gidemez.

Emre: Ürünü internetten sipariş ettim ve hızlıca elime ulaştı. bende hemen kullanmaya başladım sonuç mu tüm saç diplerimde oluşan kaşıntı ve kocaman yaralar. arkadaslar ınanmayın boyle seylere banada ders oldu bir daha asla ve asla bu tarz urunler kullanmak bı yana yanından bile gecmem..

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. ben de almak istiyorum kullanan varsa yazsın işe yaramıyorsa paramız yanmasın

  2. Ben kullanıyorum, henüz bir etkisini görmedim gerçi 2 hafta oldu kullanalı ama varsa kullanan yazsın ltfn

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.